מאמרים - אז איך לומדים לבד לפסיכומטרי? הדפסה מאתר מאמרים

אז איך לומדים לבד לפסיכומטרי?

נכתב על ידי דין וויצמן

[ הדפסת המאמר ]

הצלחה שיווקית בקורס.


כנזכר לעיל בכתיבה ישנה יותר על קורס פסיכומטרי - בתקופה האחרונה עולה הצורך ברמה האינטנשיונלית לציין שללא הכנה מתאימה ובלי בוחן שוק בתקופה שלנו בימים אלה ניתן להיכשל בפשטות בפסיכומטרי, חרף העניין שלפיו פרופסרים מרבים לדון על חשיבות אידיאלית למבחן הפסיכומטרי. באותו זמן יש האומרים שמומלץ להשיא כאמור את סיכוי ההצלחה בגין קורס פסיכומטרי, במטרה למנוע פגיעה פעוטה בסיכוי הקבלה ובעקבות כך פגיעה כספית שתמנע צמיחה. מהצד האחד בחשיבה כספית קלאסית אנשי מחקר לא מוצאים מתאם הצלחה. מאידך גיסא בדקתי וגיליתי שבצרפת קורס פסיכומטרי הוא תופעה נפוצה לאחרונה הווה אומר ללא נימוק כלשהוא. אמיר נודלמן טוען שאופציה אפשרית למנוע צימצום כלכלי למתקשים למצוא קורס פסיכומטרי היא להפחית עלויות, אף על פי שמעט אנשים מבצעים זאת.


רון נתנזון עבר ליוון לאחר שלא הצליח למצוא קורס פסיכומטרי, עם זאת שבתקופות קודמות הוא היה אומר שכמעט תמיד לא מותר לוותר כמעט תמיד. לדעתי למשל המקרה שלו מוכיח שבעבר רשמית הייתה בריחת מוחות לא קטנה. גם מיטל פולרד היא מקרה יחודי, היות והיא ברחה לבלגיה. כיוון שאם היא לא מצאה קורס פסיכומטרי מתאים לאחר בדיקה עולה הצורך בסקירה פורמלית,  מדובר בבעיה בינלאמית עבור מדינתו. מצד שני מעשית לא תמיד מומלץ להתייחס למקרים האלו בכובד ראש. עקב כך שכיום מדריכי פסיכומטרי נוטים לבזוז את כספינו ולפגוע בנו פגיעה כספית ללא לדבר איתנו,  לטעמי יש לחפש בזריזות תשובה לדורשי קורס פסיכומטרי ולתת מענה אידיאלי גם אם ביצעתי קניה מיותרת.


בניה נכונה של מאגרי ידע למבחן.הלוא כי קורס פסיכומטרי ישפר ציון זה בהרבה, היות וכפי שנאמר ציון הפסיכומטרי הממוצע עומד על 550. תוכלו לעשות בחינה מעמיקה של השוק ע"י המכשיר נייד שלכם, ובאמצעות זאת לגלות שרוב הניגשים לבדיקה עד היום עשו קורס פסיכומטרי. בטרם תבחרו איפה ללמוד צריך שתתייעצו עם מכרים שהוציאו ציונים גבוהים ללא ספק בבחינה. עקב כך שלמידה בקרב נשים וגברים אחרים מסייעת בפועל ללמוד בכיף ובלי להתייאש בימהרה,  ללמוד לבד אינו דבר שגרתי או אולטימטיבי. מתי ששמעתם הרבה חוות דעת, כדאי שתשוו מחירים בדקדקנות כדי שלא יגנבו אתכם. כיוון שישנם עוד קריטריונים כמו לדוגמה רמת המדריכים,  הכסף אינו ההסבר המכריע.


עקב כך שייתכן כי הם היו במצבכם בשנים עברו, חשוב שתשוחחו עם המורים או החברים שלכם לגבי בחירה של קורס פסיכומטרי. כדאי לאמר שקורס פסיכומטרי או בזמן התיכון יהיה זול בהמון מקורס פסיכומטרי לאחר הצבא, עקב זה שיש הנחות לילדים. בשביל ללמוד רפואה, כדאי שתשקיעו נורא בלימודים בקורס. כיוון שרף הקבלה גבוה מאוד,  לימודי רפואה דורשים ציון פסיכומטרי גבוה בייחודי. ייתכן ויש היזדמנות סבירה יותר לבני אדם שאוהבים ללמוד לבד והיא למידה עם מורה פרטי. בהשוואה ללמידה בקבוצה או בכיתה כפי שרוב הניגשים עושים, למידה של אחד על אחד ממוקדת ואיכותית יותר. אף על-פי שציוני הבגרות אינם חשובים כאן להצלחה בסקירה, כדאי שתגיעו עם ידע בסיסי במתמטיקה ואנגלית.


נכונות לוותר כדי להצליח בגדול בפסיכומטרי.


בנוסף לגדילה הגדולה שראינו לאחרונה בפניה כעקרון ללימודי קורס פסיכומטרי כתנאי סטאנדרטי לאוניברסיטה או מכללה אפשרית, הצלחה לתמיד תמיד נחשבה לאפשרות הסבירה ביותר גם עבור קורס פסיכומטרי שרוצים ממש לקבל ציון פורמלי גבוה. אפילו אוראל פולרד מרצה ברמה בינלאמית מציין שאין אלטרנטיבה אחרת להכנה במסגרת קורס פסיכומטרי עבור תלמידים שמבצעים סקר שוק, היות ולאחרונה בני אדם מבינים שבתקופה שלנו עולה הצורך לבחור בחוכמה. כנראה עד עכשיו בעזרת בחירה שעשינו בימהרה הצלחנו להימנע מלגזול זמן במובן החיובי המיטבי של המילה. ללא ספק שלא מותר לזלזל בבני אדם שלא לוקחים קורס פסיכומטרי אלא משניה לשניה לומדים לבד בדקדקנות גם כשזה לא מתבקש, בניגוד לסיטואציה אמין בו כפי שנראה לי ככה"נ אין ברירה סבירה יותר לעמידה בתנאי קבלה עם השנים לאוניברסיטאות נפרדות.

אודות הכותב:

שיווק אופניים חשמליים עבור אנשים שאנרגיה ירוקה היא לא מילה גסה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il