מאמרים - ביטוח נסיעות לחול - סקי וספורט אתגרי ע הדפסה מאתר מאמרים

ביטוח נסיעות לחול - סקי וספורט אתגרי ע

נכתב על ידי Trip4You

[ הדפסת המאמר ]

החגים חלפו עברו , הסתיו הגיע ועימו החופשות האופייניות לחורף. משפחות רבות התמכרו לסקי ונוהגות לאחרונה לערוך חופשת סקי שנתית. ציבור רב בארץ אוהב  אדרנלין וחולם  על חופשה מן הסוג הזה.
בבואכם לתכנן  חופשת סקי , בניגוד לתכנון חופשות וטיולים מסוג אחר בחו"ל, עליכם  לוודא כי הינכם  מבוטחים כראוי.  זאת  עקב הסיכונים המיוחדים אשר כרוכים בעת גלישה  בשלג. רצוי לבדוק האם ביטוח הנסיעות הרגיל שלכם כולל כיסוי לסקי ולפעילות אתגרית מסוג זה. מומלץ לברר האם הביטוח מכסה את כלל ההוצאות אשר כרוכות בנזקי סקי בפרט וכן נזקי ספורט אתגרי בכלל.
אם גם אתם נימנים על אלו אשר מתכוננים החורף ליסוע לחופשת סקי, עליכם לזכור כי ביטוח הנסיעות הרגיל איננו  מכסה ביטוח לסקי או לכל ספורט אתגרי  אחר.  לתשומת ליבכם : רוב פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל של חברות הביטוח או של חברות האשראי כוללות ביטוחים בסיסיים בלבד ללא כיסוי לטיול סקי.
לכן יש לרכוש כיסוי הרחבת סקי לפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל. ההרחבות והכיסויים  שונים  מפוליסה לפוליסה ומחברה לחברה. השוני הינו בגובה סכום הביטוח, בגובה  ההשתתפות העצמית ובסעיפי הכיסוי.
לאור ניסיוננו בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל אנו ממליצים לכם לרכוש פוליסה מסוג זה אצל מומחים בתחום ולעבור עימם   על פרטי הפוליסה. יש לשים דגש על הנקודות הבאות :  תקרת סכום הכיסוי,  הכיסוי עבור ציוד הסקי, שלעיתים הוא  יקר מאוד , הטסה ופינוי אווירי במקרה הצורך עקב  פציעה חמורה ועוד.
רצוי לרכוש את הפוליסה כבר ברגע שמתכננים את חופשת הסקי ולא ברגע האחרון. הסיבה :לבטח את כרטיס הטיסה למקרה של ביטול נסיעה מסיבה רפואית..
לסיכום, חשוב  להקפיד על הנושא בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לטיול סקי  ולרכוש הרחבת ביטוח נסיעות סקי.
לאחר רכישת הביטוח תוכלו לצאת אל חופשת הסקי שלכם בביטחה ובראש שקט וליהנות מן האדרנלין אשר צפוי לכם בחופשת הסקי, תוך ידיעה שבמקרה חירום אתם מכוסים מבחינה ביטוחית !
אצלנו ב- Trip4You ידע רב בנושא !  אצלנו תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל במיוחד בשבילכם אשר יענה על כל צרכיכם, גם אם אתם חובבי סקי או כל ספורט אתגרי אחר.
חופשת סקי נעימה ובטוחה !

אודות הכותב:

Trip4You הינו פורטל מוצרי ביטוח נסיעות לחו"ל,שהוקם על ידי דוד פילוסוף (פילו),שהינו סוכן ביטוח ותיק ומנוסה המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל וביטוחי צלילה. חזון האתר הוא כי הכרה כי בעידן האינטרנט,השירות צריך להינתן מיידית ("און ליין").באתר מגוון רחב של  ביטוח נסיעות לחו"ל, מענה לכל נוסע ולכל מטייל למגוון רחב של פעילויות. אתר זה מאפשר לכם, הנוסעים לחו"ל, לבחור אחת מבין תכניות ביטוח נסיעות לחו"ל המוצעות בהתאמה לאופי הנסיעה, לרמת הכיסוי הדרושה ובהתאם לתקופת הביטוח.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il