מאמרים - לשדרג את המקרר הדפסה מאתר מאמרים

לשדרג את המקרר

נכתב על ידי alexis vander

[ הדפסת המאמר ]

היום רותח, כמעט שאי אפשר לצאת מהבית בגלל מזג האוויר הלוהט, קרינת השמש צורבת ואין מנוס מהזיעה. השאיפה הגדולה היא להיכנס לבית, לגשת למקרר ולקחת איזה משקה קר. אך מהן האפשרויות העומדות בפנינו אם דווקא ברגע הזה אנו מגלים שהמקרר מקולקל? איך תשכרו איש מקצוע? כיצד ניתן לשמור על המקרר שלכם מפני תקלות? אילו מכשירים חדשים מומלצים לקנייה ומדוע?

כי מקרר לא תקין משמעותו בעיה חריפה יותר מקולה חמה, ואי שמירה על מזוננו קר פוגעת גם בטריותו, מעודדת התפתחות עובשים ומחלות, מעלה הרבה ריח רע, וגם ביזבוז של המון כסף על מוצרים שנזרקים לפח.

מתעניינים במידע על תיקון מקרר אמקור? להלן מספר טיפים שימושיים על תחום הקירור:

כדי לשמור על המקרר הביתי שלכם, הציבו את המכשיר באזור מוצל בבית, במרחק קטן מהקיר (כ-15-20 ס''מ), והקפידו לשמור את הדלתות סגורות ככל האפשר. בנוסף, הקפידו יותר מכל לשמור על הפתחים הפנימיים וחיצוניים פנויים ואל תפעילו את המכשיר על עוצמה גבוהה ללא צורך.

צריכים תיקון מקרר סמסונג? משתלם לברר אם המקרר עדיין זכאי לאחריות היצרן. במידה ואין זה המצב, תצטרכו לשלם לפחות 200 ש''ח עבור בדיקה ותוספת תמורת התיקון והחלקים.

במידה ואכן תיקנתם, וודאו שאתם מקבלים אחריות לתיקון חוזר.

רוצים לקנות מקרר חדש? מכשירים מתוצרת הארץ נוטים לעלות פחות ממכשירים מתוצרת חוץ, בעוד האיכות שלהם לא נמוכה יותר. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, תוכלו להתחדש עם מקרר יוקרתי שכולל בתוכו תוספות כמו למשל אפשרויות בקרת קירור והפשרה מתוחכמות וקיבלות גדולה יותר מהמכשירים הפשוטים.

למידע נוסף על תיקון מקרר שארפ או כל עניין אחר בתחום זה, היכנסו לאתר http://www.oak-i.co.il/. ושיהיה רק נעים!

אודות הכותב:

למידע נוסף על תיקון מקרר שארפ או כל עניין אחר בתחום זה, היכנסו לאתר http://www.oak-i.co.il/. ושיהיה רק נעים!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il