מאמרים - סיכונים ברומן מחוץ לנישואים הדפסה מאתר מאמרים

סיכונים ברומן מחוץ לנישואים

נכתב על ידי דוד שחר

[ הדפסת המאמר ]

רומן מחוץ לנישואים הוא מסוכן. לא משנה כמה אתה זהיר, הסיכון לא נעלם. ניתן למזער את הסיכון, אבל לא למנוע אותו. בחלקו הדבר נובע מכך שככול שמתארך הרומן עם אותו אדם ככה אנחנו נעשים פחות זהירים במעשינו. רומנים ארוכי טוח יוצרים סיכונים משום שהם הופכים לשיגרה.


רומן מוצלח הוא הרבה מעבר ל"לא להתפס" . אלו בתוכינו שבחרו לבגוד יודעים זאת היטב. להתפס על ידי בן הזוג הוא הסיכון הגדול ביותר שקים ברומן מחוץ לנישואים, אבל הוא לא היחיד.


ברומן מחוץ לנישואים קימים 4 אזורי סיכונים עיקרים.  1. סיכונים לוגיסטים- בדרך כלל בן זוגך יתפוס אותך בגלל חוסר תשומת לב ללוגיסטיקה של הרומן. רשומות הטלפון הסלולרי, SMS ששכחת למחוק, דוא"ל אלקטרוני, קבלות , רשומות כרטיסי אשראי וכו.

  2. סיכונים חברתים– אם הרומן שלך הוא בתוך אחד המעגלים החברתים שלך (לדוגמא רומן עם מישהו במקום העבודה) אתה מסתכן הרבה יותר מאשר רק לאבד את המשפחה שלך. אתה צריך להגן גם על המוניטין שלך. מעגלים חברתים קשים לניוט. אנשים נפגשים ומבלים יחד. בסופו של דבר אתה תעשה נושא השיחה. מאחורי הגב שלך.

  3. סיכונים רגשים– אלו סיכונים גדולים שצריכים להיות מונעים ומנוהלים על ידי המחויבות שלך למשפחתך. זוהי גם הסיבה העיקרית לבחור רומנים קצרים על פני מערכות יחסים ארוכות ומורכבות. רגשות מובילים לבחירות גרועות ולהרבה טעויות לוגיסטיות.

  4. סיכונים פיננסים- לחשיפה של בגידה עשויות להיות השפעות עסקיות או פיננסיות עבור הרבה אנשים. בהתאם למצבך ידע כזה מאפשר למגוון של אנשים לעשות בו שימוש לרעה. יש סיבה לכך שמילים כמו "סחיטה" קיימות בשפה העברית.


השותף הטוב ביותר לניהל רומן הוא כזה שנמצא בסטטוס דומה לשלך ויש לו את אותם הסיכונים שיש לך. העובדה כי לשני הצדדים יש את אותם סיכונים על כף המאזניים יבטיחו כי  סיכונים אלו יהיו מזערים.  

אודות הכותב:

דוד הוא הבעלים של אתר האינטרנט מדריך לבוגד המתחיל

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il