מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]


 יש הרבה טריקים הנוכחית כדי להפחית את פרמיית ביטוח הרכב. ספקית ביטוח הרכב ומספקת שירותים אטרקטיביים רבים ללקוח, אבל זה לא אומר שאתה תשלם הרבה יותר אליהם מאשר את הצעת החוק בפועל. כמובן חשוב לי ביטוח הרכב בכל מדינה. התוצאה תהיה מאוד מסוכן אם אין לך ביטוח הרכב איתך ואתה בפנים עם כמה תאונות. זה יהיה רע מאוד על החלק שלך אם יש לך נתפס על ידי המשטרה מבלי ביטוח רכב תקף. אתה עלול להיות כלוא במשך הזה או לפחות להיות קנס כבד.


 למרות כל אלה יש חדשות טובות עבורך, כי אתה יכול להביא את הפרמיה למטה בלי לשבור את החוקים למרות הפרמיה מכונית יקרה.


 אתה צריך להיות מודע לעובדה שאתה לא צריך לבחור הביטוח הנמוך ביותר למכונית המדיניות על מחיר בלבד. אתה צריך להיות בטוח לגבי העובדה כי ביטוח הרכב יכסה את הנזק לך חובה אלא אם כן יהיה בזבוז כסף בשבילך. אתה גם צריך לוודא שאתה מספק להם את האישורים נכון על ביטוח הרכב. אם מצאו שיש לך מיוצר תעודות מזויפות עם אותם לבצע מדיניות שלך זול יותר, אז אתה יכול להיות זכאי עבור תביעות נגד יקר על ידי המפלגה כי הוא מעורב בתאונה.


 הטיפ הראשון לעקוב אחר עבור הפרמיה הנמוכה ביותר במכונית הוא עושה לחנות סביב. בחודש זה, יש לך להקדיש מזמנך בחקירת שונות ביטוח הרכב וחברות ברוקרים. אתה יכול לחסוך במידה רבה על ידי ביצוע שיחות טלפון אחדות על ידי שליחת מיילים ספורים.


 מציאת באינטרנט תוכלו לראות כי חברות ביטוח רכב במקרים רבים המחיר הנמוך ביותר בהשוואה לחברות גדולות יותר עם משרדים עובדים גדול.


 הטיפ השני כרוך בתהליך של השוואה של השוק. זה הופך להיות מאוד קל להשוות את מחירי חברות ביטוח שונות ישנם אתרים רבים זמינים לבצע השוואת מחירים. אתה יכול לראות הביטוח הנמוך ביותר למכונית להציע זמין עבורך בתוך כמה שניות. זה מועיל בזמן והן נקודת מבט לכסף.


Listen


Read phonetically


 

אודות הכותב:


ביטוח רכב, ביטוח

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il