מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הפחד הכי גדול של הלקוחות הרוכשים שער חשמלי הוא שהוא יפסיק לפתע לעבוד ונישאר לכודים מחוץ או בתוך החניון החניה מתחם המפעל. ובכן אל דאגה, בדיוק לשם כך יש דבר הנקרא שירות לשער חשמלי והוא מתחלק לכמה אספקטים.


שער חשמלי - הטיפול המיידי


במקרה של הפסקת חשמל, השער החשמלי מפסיק לעבוד. במקרה כזה, יש לשחרר את הנעילה באופן מיידי. בחניונים יש בדרך כלל שומר או איש תחזוקה שיש בידיו מפתח המשחרר את הנעילה של השער כך שאין דאגה.


במקרה של חניית בניין, חשוב שלכל הדיירים תהיה גישה אל המנוע החשמלי ואל הנעילה. זאת עושים באמצעות מפתח מיוחד שנמצא אצל ועד הבית. בכל מקרה, גם אם הדבר לוקח מספר דקות, מישהו מגיע עם המפתח ומשחרר את השער שעובר לפעול באופן ידני.


ברגע שחוזר החשמל, יש ללחוץ על השלט, מה שמפעיל את השער באופן אוטמאטי. בכל מקרה, יש לוודא כי אכן מדובר בהפסקת חשמל, יש לודא כי השלט פועל ולא חסר לו בטריות ויש לוודא כי העינית המפעילה את פעולת השער לא חסומה או מלוכלכת.


הזמנת טכנאי


במקרה של תיקול שאינו קשור להפסקת חשמל, יש לקרוא באופן מיידי לטכנאי ולא לנסות לתקן בעצמכם. סביר להניח כי התיקול מגיע עקב בעיה במנוע החשמלי ורק טכנאי מקצועי יוכל לתקן אותה, ללא סיכון ובאופן בטיחותי. סביר להניח כי על השער עצמו יש טלפון של חברת השערים שהתקינה את השער ולשם יש להתקשר ולהזמין טכנאי.


חברת שערים מקצועית תעמיד לרשותכם מרכז שירות במשך 24 שעות רצופות, כך שאתם לא זקוקים להמתין עד הבוקר במקרה של תקלה בלילה. הטכנאי מגיע במהירה ומתקן את הבעיה שנוצרה.


בזמן שיחת הטלפון, חשוב לתת כמה שיותר פרטים מקדימים על מנת לקצר את זמן התיקון. חשוב לציין גם איזה מנוע חשמלי מותקן ליד השער וזאת על מנת לשלוח את הטכנאי המתמחה בסוג זה של מנוע.


תחזוקה שוטפת


כאמור, חברת שערים מקצועית תדאג להיות איתכם בקשר גם לאחר התקנת השער או תיקון. יש מספר דברים אותם ניתן לעשות באופן יום יומי או תקופתי על מנת לשמור על השער תקין ועל המנוע החשמלי פועל. תחזוקת המנוע היא פונקציה של הסבר מפורט מטעם חברת השערים וביקורות תקופתיות של טכנאי. זהו חלק מהשירות של חברת שערים חשמליים ועליכם לעמוד עליו בכל תוקף.


 


 

אודות הכותב:

אלון שערים- מומחים בהתקנת שערים חשמליים, מחסומים לחניה ושירות לשערים חשמליים. לפרטים נוספים התקשרו: 03-9600400

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il