מאמרים - המסע אל עומק התודעה הדפסה מאתר מאמרים

המסע אל עומק התודעה

נכתב על ידי נדב בן יהודה

[ הדפסת המאמר ]

המסע אל עומק התודעה
משרדי הנסיעות מציעים אינספור מסעות לאיזורים שונים בארץ ובעולם. אני מציע מסע מסוג אחר, מסע אל עומק התודעה. מסע של גילוי עמוק ביותר וריפוי עמוק ביותר של התופעות המעיקות של חיינו - פיסיות, רגשיות, מנטליות ורוחניות. תבניות ודפוסי התנהגות שמנהלים אותנו באופן אוטומטי בלא שנבחין בכך, מחלות פיסיות, קלות כקשות, מלכודות רגשיות ואמונות שמכשילות אותנו בכל פעם מחדש.

כיצד נוצרת מחלה?
יהיו שיאמרו שבאקראי, שבגלל תנאים אובייקטיביים, שבגלל תורשה ועוד כהנה וכהנה אמירות. אנחנו נבוא ונטען באופן גורף שכל מחלה, קלה כקשה, מקורה בתודעה. הכיצד, תבואו ותאמרו? מה פתאום? תודעה יוצרת מחלה? על דברים פשוטים מאלה העמידו אנשים לקיר.. כן, תודעה יוצרת מחלה. האמת היא שתודעה יוצרת את כל המציאות שלנו אלא שכאן לרגע זה נעסוק בתודעה.

ובכן, כיצד זה קורה?
את כל חווית החיים שלנו אנו חווים דרך התודעה. אנו רואים, שומעים, חשים, מריחים וטועמים דרך החושים שמעבירים את רשמיהם אל התודעה. התודעה יוצרת מחשבות. זהו הטבע שלה. המחשבות חולפות ונעות בראשינו. המחשבות שתודעתנו מייצרת, יוצרים רגשות. רגשות נחווים על ידינו בכל מיני דרכים על סקלה מאד רחבה. בתוך הסקאלה הזו ישנם רגשות שאנו חווים מיד עם הופיעם, בצורה הרמונית, זורמת ומתמירה. אולם בקצוות הסקאלה אנו חווים את הרגשות בצורה מוקצנת כלשהי - זה יכול להיות בדרך של הבעת יתר והתפרצויות של הרגש בקצה האחד של הסקאלה, או בצורה של הדחקה, הכחשה והשתקה של הרגש בקצה השני של הסקאלה. בשני המקרים הללו נחווה הרגש בצורה לא פרופורציונית. כתוצאה מכך האנרגיה של הרגש נתקעת בתוך הגוף שלנו ולא מתפוגגת. אותה אנרגיה נתקעת בתוך התאים שלנו. כאשר האנרגיה נתקעת בתא, היא ממשיכה "לתסוס".

יכולות לעבור שנים ואנו שכחנו לחלוטין מאותה אנרגיה רגשית ש"תוססת"  בתא, אולם השנים שחלפו לא הפסיקו את התסיסה אלא ההיפך הוא הנכון, התסיסה הולכת וגוברת ויוצרת עיוותים בכל מיני צורות ורמות.

במשך הזמן הופכים העיוותים הללו לתופעות. אלו תופעות?
אלו יכולות להיות תופעות נפשיות, או תופעות מנטליות, או תופעות פיסיות, או כולן ביחד. ככל שנתעמק בהבנת הסימפטומים השונים של התופעות, וננסה לרפא אותם, עד שלא נגיע אל מקורן העמוק ביותר של התופעות הללו, קרי, הזיכרון של הרגש שנטמע בתא, לא נוכל באמת לרפא את התופעה. "המסע" של ברנדון בייס, הוא הכלי המדויק ביותר שקיים היום בעולם על מנת לאפשר זאת. המסע - כי הוא לוקח אותנו למסע אל הזיכרון של אותו רגש שנתקע בתא, הוא לוקח אותנו אל תוך התודעה של אותו זכרון ומאפשר לנו בדרכו היחודית, העוצמתית והרכה ליצור התמרה מלאה של הרגש הלכוד ושיחרורו על ידי תהליך עמוק של ריפוי דרך סליחה.

וכך, יצאנו למסע אל עומק התודעה שלנו, ספקניים, חרדים וחוששים וחזרנו ממנו נושמים ברכות ובקלות, חיוך דק מרוח על פנינו ונהר של עוצמה חדשה זורם בתוכנו – נהר של ריפוי אמיתי, ברמה העמוקה ביותר.
דרך צלחה.

אודות הכותב:

LOVE


נדב בן יהודה


"המסע" אל הריפוי


052-3731436


 www.nby.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il