מאמרים - מדוע היצמדות היא המכשול שלכם מפני הצלחה? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע היצמדות היא המכשול שלכם מפני הצלחה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

מדוע היצמדות היא המכשול שלכם מפני הצלחה? / מאת יואב ברנזון


 


 


מהי היצמדות


 


היצמדות היא מצב של תודעה. במצב של היצמדות אנשים מאמינים ששהדרך היחידה שלהם לשגשג ולהצליח היא בזכות היכולת שלהם להשתלט על נכסיו הרוחניים והחומריים של אדם אחר.


 


למשל, גנב הוא אדם שלוטש עיניים לכסף של השכן שלו. הוא אינו מאמין שהוא מסוגל לייצר את הכסף הזה בעצמו, ולכן הוא בטוח שהדרך היחידה שלו לשגשג ולהתעשר היא על יד גניבת הכסף של השכן שלו.


 


 


 


היצמדות היא הדרך הבטוחה להכשיל את עצמכם


 


היצמדות לאחרים היא הדרך הבטוחה שלכם להכשיל את עצמם ולא להאמין בעצמכם. בזכות האמונה שאחרים יכולים טוב מכם - אתם תמיד תישארו מסכנים וחלשים.


 


למשל, גבר שקנאי לבת זוגתו. במקום לנצל את הזמן שלו כדי לחיות, להתקדם, לבלות ולשמוח - הוא עסוק במה שבת הזוג שלו עושה, איפה היא נמצא, למה היא לא עונה ואיך זה פוגע בו. הוא נמצא במצב של היצמדות לבת הזוג שלו. הוא אינו מאמין ביכולת שלו ובשלמות שלו, בשמחה שלו ובחיים שלו, ולכן הוא מנסה לגנוב את החיים שלה.


 


 


 


שחרור


 


שחרור הוא פעולה הפוכה להיצמדות. בשחרור - אתם מחליטים באופן מודע לשחרר את ההתניות שלכם מצד אחד אבל להתחבר לעצמם מצד שני.


 


שחרור מהיצמדות פירושו שחרור עצמכם מאנשים אחרים שבהם אתם תולים את העתיד או התקווה שלכם. חיבור לעצמכם מחדש פירושו להאמין ביכולת שלכם לעשות ולהשיג כל דבר בו אתם חפצים ואליו אתם משתוקקים - בזכות עצמכם, בזכות הדימיון, העשייה, ההתלהבות, היצירתיות והקשרים שלכם.


 


 


 


באמצעות השתחררות מאחרים - הכל הופך לאפשרי עבורכם


 


ברגע שאנשים משתחררים מהיצמדות למישהו - הכל הופך לאפשרי עבורם. מה שעד לפני רגע היה בלתי אפשרי כי הוא היה תלוי בגורם אחר, באדם אחר, בדרך מסויימת מאוד - הופך אתה פתוח לאפשרויות חדשות.


 


למעשה, שחרור מהיצמדות פותח עבורכם דרכים חדשות להשיד את המטרות שלכם, ראייה רחבה יותר לגבי המציאות והבנה שהכל למעשה תלוי אך ורק בכם ולא בגורם אחר.


 


 


וטיפ לסיום: כדי שתהיו מחוברים לעצמכם - עליכם לנתק את חבל הטבור של ההיצמדות, כי הוא חונק אותכם ולעולם לא יאפשר לכם להיות מי שאתם באמת, אלא רק צל חיוור של עצמכם.


 


 

אודות הכותב:

יואב ברנזון הוא מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות. הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים. הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il