מאמרים - בת מצווה - מגוון דרכים לציון בת מצווה הדפסה מאתר מאמרים

בת מצווה - מגוון דרכים לציון בת מצווה

נכתב על ידי עינת בלונדר

[ הדפסת המאמר ]

בת מצווה הוא אירוע מיוחד עבור כל ילדה שמגיעה למצוות . ישנן מספר דרכים נפוצות לחגיגת אירוע בת מצווה ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו.


 


הדרכים הנפוצות לחגיגת בת מצווה :


  1. מסיבת בת מצווה ברחבי מועדון בת מצווה -
   אין ספק שזו הדרך הנפוצה והמקובלת ביותר כיום לציון אירוע בת מצווה. בגיל זה כל מה שמעניין את הילדים הינו החברים והפקת אירוע במועדון לבת מצווה שם את ילדת המצווה במרכז והפקת אירוע מוצלח תגרום לעליה ברמת הפופולאריות שלה. כמו כן בניגוד להפקת בת מצווה באולם אירועים עם כל המשפחה הפקת אירוע מסוג זה הינה זולה יותר באופן משמעותי ולרוב מהנה הרבה יותר לבעלת השמחה. באירוע ברחבי מועדון בת מצווה אין צורך מבחינה תקציבית להגביל את החוגגת במספר האורחים ואילו בהפקת באולם אירועים לרוב מגבילים את מספר החברים של בעלת האירוע וכמו כן בעלת השמחה מרגישה פחות חופשייה וצריכה להיות יותר ייצוגית. ברחבי מועדון בת מצווה הרשמיות כמעט ולא קיימת וכל הערב מותאם להנאת הילדים .

 2. מסיבת בת מצווה באולם -
  בת מצווה הינו אירוע של פען בחיים והפקת אירוע בת מצווה באולם לרוב מושקעת כמעט כמו חתונה . אין ספק שזה מרשים , מכובד וכמובן מרגש אך יש להתייעץ עם ילדת האירוע מה היא מעדיפה אירוע באולם אירועים עם המשפחה ומעט חברים או הפקת אירוע בת מצווה ברחבי מועדון בת מצווה עם דגש על חברים.
  כמובן שתמיד קיימת האופציה ל2 אירועים בעלי אופי שונה.

 3. טיול בת מצווה -
  מתנה מושלמת לבעלת המצווה , טיול בת מצווה יכול להתקיים עם ההורים או במגוון קבוצות מאורגנות של ילדי בר / בת מצווה . אין ספק שחוויה מסוג זה תשאיר את חותמה לאורך זמן  , ובמידה ונוסעים עם ההורים תהווה גיבוש משפחתי אדיר ותחילת מערכת יחסים בוגרת ברוח המעבר מילדות לבגרות שמצוין ביום הולדת זה.


 


אנו בטוחים שיש עוד דרכים יצירתיות רבות לחגוג אירוע בעל משמעות כמו בת מצווה .


זכרו - לאירוע בת מצווה חשיבות רבה עבו ילדת המצווה , אנו מציעים לתת לבתכם את האפשרות לבחור את אופי האירוע . כמו כן לשלב אטרקציות מדליקות לאירוע. כפי שציינו אירוע מוצלח בהחלט יכול לתרום למעמדה החברתי של בעלת האירוע בקרב חבריה .


 


מקווים  שמידע זה עזר לכם והעיר את עיניכם לדגשים בהפקת אירוע בת מצווה שלא ישכח.

אודות הכותב:

SeoEvent חברת קידום אתרים בגוגל . בין לקוחותינו - מתקני תצוגה ,  שיווק בפייסבוק  ואטרקציית מגנטים לאירועים ועוד

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il