מאמרים - תוכניות ביטוח משכנתא: עד כמה טובה שלך? הדפסה מאתר מאמרים

תוכניות ביטוח משכנתא: עד כמה טובה שלך?

נכתב על ידי שי מועלם

[ הדפסת המאמר ]

תוכניות ביטוח משכנתא: עד כמה טובה שלך?

ביטוח משכנתא, כדי לשלם משכנתא, זה דבר בלתי נמנע שגם אתה תאלץ לבסוף לקחת מן הבנק שלך. ביטוח משכנתא הוא דבר הכרחי כך שאם דבר כלשהו יקרה לך או לבן הזוג שלך, אז ההלוואה שלך תשולם - חדשות טובות למשפחה שלך וגם לבנק. בנקים פועלים כאילו הם עושים לך טובה כאשר הם מציעים לך ביטוח משכנתא דרכם. האם זה באמת כך? ביטוח משכנתא היא לוודאי עסקה טובה בהרבה מכל מספר של חברות מכשנתא. ביטוח משכנתא אינו שונה מביטוח חיים. למעשה, זהו בעצם ביטוח חיים. עם גם לא, הביטוח שלך נמשך למשך תקופת זמן מסוימת ומשולמת אם דבר מה קורה לך או לבן הזוג שלך אם שניכם מבוטחים. ההבדל האמיתי הוא כמה שליטה תהיה לך על פוליסת הביטוח, וכמה תשלם עבור זה.
ביטוח משכנתא המוצא על ידי הבנק, לא מאפשר לך להתאים באופן אישי את הפוליסה שתתאים לצרכים שלך ואתה תהיה חלק מתוכנית של קבוצת מלווים. אז, לא תהיה לך שום שליטה על הפוליסת ביטוח שלך. לדוגמא, דרך חברה לפי בחירתך, אתה תוכל לבחור את המוטב לך ולהחליט כיצד תרצה לבזבז את התשואות. האפשרויות האלה לא ניתנות במשכנתא שנלקחת ממכון הלוואות. אם הקבוצה המבוטחת מתה, הלוואת המשכנתא משולמת לגמרי, אפילו אם אתה צריך כסף לדברים אחרים.
בנוסף, לבנק יש את הזכות לא לחדש את הפוליסה שלך ולבטל אותה כאשר אתה מוכר את הבית. האם אתה רוצה לוותר על הפריבילגיה הזאת כאשר אתה יכול להפוך עכשיו לאחד שלא ניתן לבטח אותו?


ביטוח משכנתא עולה יותר דרך הבנק

הפרמיות שלך לא יעלו בחיים בפוליסה של 20 שנה כך שלמעשה היום תשלם את אותו סכום פרמיום, כמו שתשלם בעוד 10 שנים מהיום. אתה לא תקבל את אותה הבטחה מהבנק שיכול להעלות את סכום הפרמיום במהלך חיי הפוליסה. בנוסף, אתה יכול לשלם 40% יותר עכשיו מאשר אם תסתובב בחנויות ותמצא לבד מבטח. ניתן להוסיף, שהפוליסה שתקח דרך הבנק ירדו בהדרגה כאשר התוכנית שאותה תבחר ממקור חיצוני תהיה בעלת אותו ערך פנים במהלך כל תקופת הביטוח.
כמובן, להרבה אנשים לא אכפת לשלם יותר עבור ביטוח המשכנתא שלהם, מפני שזה יותר נוח מאשר להתחיל להתעסק עם סוכני ביטוח. אבל האמת היא שאתה יכול בקלות למצוא פוליסה שתתאים לך ולצרכים שלך דרך האינטרנט. אתרי אינטרנט שונים, יכולים למצוא תוכניות שונות אשר יתאימו עבורך ולקשר אותך אל אותם סוכני ביטוח. ביטוח משכנתא זה דבר חשוב וצריך להיות חלק מההכנות של קניית הדירה, אבל זה לא אומר שאתה צריך לשלם יותר או לתת לבנק לבצע החלטות חשובות עבורך.
במקום זה, אתה צריך למצוא לעצמך תוכנית אישית בחברת ביטוח שאתה בוחר ותיתן לך להישאר בשליטה על הפוליסה ולחסוך כסף.

אודות הכותב:
כותב מאמרי ביטוח משכנתא - לעוד מידע:
http://maskanta.themador.org/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il