מאמרים - חיוך מושלם הדפסה מאתר מאמרים

חיוך מושלם

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]

 


חיוך מתוק הוא חלק ממראה מושלם שאנו מעניקים לסובבים אותנו, למרות שלא תמיד אנו רואם זאת כך בעיני עצמינו, הרי מול המראה אנו תמיד ביקורתיים יותר בנוגע לצבע השיניים שלנו, השריטה או השבר שלא ממש הושלמו על ידינו עדיין. כל רופא שיניים שניגש לטיפול אסטטי בשיניי המטופל ובפיו חייב לקחת בחשבון את מבנה הפה של המטופל הן הפנימי – מבנה השיניים והן החיצוני – מבנה השפה, צבע העור וכן למין המטופל.


בישראל היום קיים תחום ספציפי המתעסק ברפואת שיניים קוסמטית אשר משלבת בין המדע, הלא היא רפואת השיניים לבין האומנות – האסטטיקה, במטרה להביא לחיוך מושלם ולבריאות הפה אצל המטופל. אנו משקעים כל כך הרבה בפנינו על מנת להראות טוב בעיני הסובבים אותנו ולא שמים לב לכך שלפעמים הכל תלוי בשיניים שלנו (אפילו צבעם) ובחיוך שלנו שיכול להיות כובש, כי חיוך כובש גם ללא פנים ממש יפות יכול להוות כרטיס ביקור משמעותי שלנו מול החברה.


במחקר שנעשה בקרב אנשים המגיעים לראיונות עבודה נמצא כי אלו שהביעו פחות עניין, חכמה ורצון אך היו מלאי חיוך נתקבלו על פני הזועפים או הרגועים בעלי פני הקיר למשרה הרצויה. על מנת להגיע למצב של חיוך מושלם נוכל לעשות שינויים קטנים וגדולים כאחד אצל רופא שיניים שלנו רק על מנת שההרגשה שלנו בסופו של דבר תהא טובה יותר, ניתן לסגור מרווחים, לנקות ולהלבין את צבען של השיניים, לשחזר שיניים שחוקות או קצרות ולשנות את אורך השן.


בעידן הכתרים, החרסינות ושאר החומרים ניתן להדביק שינים קבועות למראה מושלם במידה ולא ניתן לתקן את השן הקיימת. על רופא שיניים במהלך טיפול אסטטי לדאוג לשני דברים – האחד הוא המראה האסטטי בשבילו הגיע המטופל לקלינקה והשני – התאמת השינוי האסטטי לפעולות יומיומיות הנצרכות לנו בעזרת השיניים,על מנת שלעיסת האוכל תהא נוחה וכן סגירת השיניים בצורת נשיכה תהא פשוטה ומדוייקת.


 

אודות הכותב: 


נכתב על ידי דני גלעד


מעצב אתרי אינטרנט


WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים


 [ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il