מאמרים - חופשה לשבירת השגרה הדפסה מאתר מאמרים

חופשה לשבירת השגרה

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]

 


כולנו צריכים להרגע ולנוח בכל תקופת זמן מחדש על מנת לשמר כוחות לקראת הבאות בין אם מדובר במשפחה שלנו ובין אם מדובר בסביבת העבודה, המטרה להגיע למצב של הנאה על ידי פסיביות של הגוף והנפש. חוקרים ופסיכולוגיים טוענים כי במדינות בהם ניתן למצוא בעיות ביטחון, לחץ חברתי ודוחק של פרנסה, דרושה הפסקה של נופש פעם בכמה חודשים לפחות, על מנת לשפר את איכות החיים, הבריאות הנפשית והגופנית שתביא לשביעות רצון מלאה ולחזרה בריאה וטובה מחדש לשגרת החיים. צימר בצפון מהווה מנוחה משגרת היומיום, ומפלט מלא אנרגיות. 


בתרבויות שונות נהוג לעצור מידי שבוע, אצל היהודים ידוע כי ביום השבת ניתנת הזדמנות מלאה לנפוש ולהרגע מכל השבוע במנוחה ואכילה מסודרת. אתרי נופש ומקומות ציבוריים שונים הגיעו למסקנה כי ניתן להרוויח כסף באמצעות הצעת פארקים ומתקני נופש פעיל בעבור הציבור, נפתחים חוגי פעילות והעשרה בספורט, אומנות ומוסיקה לילדים ולמבוגרים.


חברות פרטיות מארגנות טיולים קטנים של יום וחצי יום על מנת לשמר איכות חיים גם במשך השבוע אלא שההיצע והמחיר הם כבר בחירה שלכם באם לבחור בהם או לא ויש הטוענים כי הדברים הקטנים והטרוויאלים שנעשה בכל יום, כמו קניות בסופר, רכישת מוצרים חדשים ונסיעה ברכב גם הם רגעי הנופש והחופש הקטנים שלנו להתיצב בכל יום מחדש על מנת לשרוד את יום המחר. במקרים רבים ההעדפה היא לבקר באטרקציות הרבות, מסיבה זו כדאי לעיתים ללון באחד מבין מלונות באילת


 

אודות הכותב:


נכתב על ידי דני גלעד


מעצב אתרי אינטרנט


WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il