מאמרים - אריחי קיר - האופציות השונות הדפסה מאתר מאמרים

אריחי קיר - האופציות השונות

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

בעשורים האחרונים, עם עליית המודעות בכל הנוגע לעיצוב הבית, יותר ויותר אנשים עברו מקירות סטנדרטיים צבועים במגוון צבעים לשיטת חיפוי קירות בעזרת אריחי קיר. אריחי קיר מגיעים במגוון חומרים, ביניהם אבן, שיש, זכוכית, פסיפס, קרמיקה, טיח ואף חומרים מיוחדים כמו חלוקי נחל.
חיפוי קירות פנימי הפך לפופולרי במיוחד בחדרי שירותים, אמבטיה ומטבחים. לרוב מדובר באריחי קיר העשויים מקרמיקה, חרסינה או גרניט פורצלן. אריחי קיר פחות נפוצים הם פרקטים, לינוליאום ואריחי אבן טבעית.
הפופולריים ביותר בתחום אריחי קיר הם אריחי קרמיקה בזכות עמידותם וקשיחותם למרות שמדובר באריחים דקים ובזכות האטימות המוחלטת שלהם לנוזלים. אריחי קיר אלו מגיעים במגוון רחב של דגמים ומבטיחים ללקוח קבלת מראה אסתטי במיוחד. כשרוכשים אריחי קיר, חשוב גם לקחת בחשבון שבמידה שהלקוח יהיה מעוניין להחליף אחד מהם בשל תקלה כזו או אחרת, תוך כמה שנים יהיה לו קשר להשיג אריח שיהיה זהה במראהו ולכן כדאי מאוד לרכוש כמה אריחי קיר נוספים כרזרבה.
עוד נקודה שחשוב להתייחס אליה כאשר בוחרים אריחי קיר היא לאן הם מיועדים. פעמים רבות לקוחות בוחרים אריחי קיר בשל יופיים מבלי לקחת בחשבון עד כמה הם פרקטיים ומתאימים למקום בו הם יונחו, למשל אריחי קיר שסופגים בקלות כתמים ומונחים במטבח, בסביבה שיש בה הרבה חומרים מלכלכים כמו רטבים ושמן או לחלופין אריחי קיר שאינם אטומים לחלוטין ועלולים להתבלות במהירות בסביבה רטובה כמו האמבטיה. לכן חשוב להתייעץ עם מומחה ולספק לו את כל המידע הנדרש על מנת לבחור את החומר העמיד ביותר עבור אריחי קיר.

אודות הכותב:

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף, דקים, לבית

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il