מאמרים - חבילות ספורט - הישראלים כובשים את איצטדיוני הכדורגל הדפסה מאתר מאמרים

חבילות ספורט - הישראלים כובשים את איצטדיוני הכדורגל

נכתב על ידי SEORGANY

[ הדפסת המאמר ]

למה ישראלים כל כך אוהבים להזמין חבילות ספורט לליגת האלופות ולליגות האירופאיות? התשובה די פשוטה. הכדורגל הישראלי למרות השתייכותו לאירופה רחוק שנות דור מרמת הכדורגל באנגליה וספרד הן ברמת המשחקים והן ברמת המתקנים.


 תשאלו כל אוהד ישראלי שהזמין חבילות ספורט וצפה במשחק של צ'לסי או ליברפול והוא יאמר לכם שקשה לראות אחר כך משחקים בליגת העל שלנו. ככל שמזמינים יותר חבילות ספורט כך מצפים לפעם הבאה שבה נהיה ב"וומבלי" או ב"אולד טראפורד".


 אז אלו חבילות ספורט הישראלים הכי אוהבים? קבלו את חבילות הכדורגל המבוקשות לפתיחת עונת הכדורגל של הליגה האנגלית:


 הבכורה של בניון – אין ספק שהחתמת יוסי בניון בצ'לסי הביאה לתנופה אדירה בהזמנת חבילות ספורט למשחקי צ'לסי. כבר ב8.8.2010 יערך משחק הבכורה של יוסי בניון במדי צ'לסי מול מנצ'סטר יונייטד בגביע הצדקה. חבילה הכוללת טיסה ו 4 לילות במלון 3 כוכבים כולל כרטיס למשחק ואטרקציה עולה רק 1150 אירו לאדם, אה, ומקבלים גם תיק ספורט מתנה.


 טורניר האמירויות – מי שלא מסתפק במשחק אחד יכול גם למצוא חבילות ספורט לשני משחקים ולצפות בארבע קבוצות: ארסנל, מילאן, ליון, וסלטיק, כולן קבוצות גדולות. חבילות ספורט ב31.7.2010 הכוללות טיסה ושלושה לילות במלון כולל כרטיסים מובטחים לשני המשחקים עולות רק 899 אירו לאדם.


  הדרבי הישראלי – חבילות ספורט שמפגישות ישראלים הן תמיד מרגשות. ווסטהאם של אברם גרנט מארחת את צ'לסי של יוסי בניון ב11.9.2010. חבילות ספורט הכוללות טיסה, 3 לילות במלון וכרטיס למשחק נמכרות רק ב895 אירו. שווה!


חבילות ספורט מומלץ להזמין מראש ולא דקה 90 .

אודות הכותב:

דילים דקה 90

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il