מאמרים - סוגי הדברות הדפסה מאתר מאמרים

סוגי הדברות

נכתב על ידי מזרחי הדברות

[ הדפסת המאמר ]


סוגי הדברות


כאשר ביתכם מותקף במזיקים, מעופפים, מכרסמים, זוחלים אז רובכם מצלצלים לחברת הדברה או למדביר כדי שיפתרו את בעיית המזיקים בעזרת כמה שיטות הדברה. ישנם שתי דרכים קלאסיות להדברה וללכידת מזיקים וכן אנו נסביר ונפרט לכם על סוגי ההדברה.


לכידת מזיקים על ידי חומרים הדברה:
ישנם כמה סוגים של חומרים הדברה ללכידת מזיקים וכאן נפרט על כל אחד ואחד.
חומרי הדברה ירוקים: חומרים אלו שאינם  רעילים כלל אינם פוגעים בסביבה [ מי תהום, פגיעה בחיות מחמד, או הרעלה של בני אדם ] ואינם משאירים ריחות לא נעימים בבית. אך חומרים אלו אינם יעילים בלכידת כל סוגי המזיקים הם יעילים אך ורק בסוגים אחדים של מזיקים. חומרי ההדברה הירוקה באים בכמה צורות: באבקות שמפזרים ברחבי הבית, ג'ל שלרוב משתמשים בו במטבחים, שאותו מורחים ברחבי ארונות המטבח ללא חשש להרעלה וללא צורך של פינוי הכלים וגם בצורת תרסיס שמרססים ברחבי הבית . כאשר החומרים לא רעילים המדבירים לא זקוקים למסכות מיגון. אך כאשר אין ברירה נאלץ המדביר להשתמש בחומרי הדברה רעילים. המדבירים נמנעים מנזק והרעלה בכך שהם משתמשים באביזרי מיגון, כפפות ומסכות ודיירי הבית נמנעים מזנק בכך שהם יוצאים מהבית ומוצאים את חיות המחמד שלהם גם לכמה שעות ומפנים כלי אוכל וכלי מטבח בזמן ההדברה.


שיטה נוספת ללכידת מזיקים, בעיקר מכרסמים, הדברת עכברים ודבר זה נעשה על ידי מלכודות. יש כמה סוגי מלכודות וכאן אנו נפרט לכם על כל אחד :
מלכודות קפיץ : ישנם שני סוגים של מלכודות קפיץ :
מלכודת קפיץ קלאסית: זו היא המלכודת שאנו מכירים  הסרטים המצוירים שאותם המדביר מניח ברחבי הבית ובה הוא מטמין פיתיון וכאשר המזיק דורך על המלכודת הוא מקבל מכה ישירה ומת.
מלכודת קפיץ כלוב : שמלכודת זאת עובדת על אותו עיקרון אך כאשר מהזיק נכנס למלכודת המלכודת לא הורגת אותו אלא לוכדת אותו בתוכה.
מלכודת דבק: מלכודת שעלייה מרוחה שכבת סיליקון וכאשר המזיק דורך על המלכודת הוא נדבק עלייה.


והדברת פרעושים שהיא המסובכת מכולם


אודות הכותב:

עם מזרחי הדברות ג'וק לא תוכל ליראות 054-4466180

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il