מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

ישנם המון דרכים לאפיין את המונדיאל בדרום-אפריקה הנבחרות מלאות במתאזרחים ומאמנים זרים, טעויות שיפוט קשות מכריעות משחקים ,הנבחרות הדרום-אמריקאניות מנצחות בגדול את עמיתיהן מאירופה, אסיה ואפריקה ,אך זה גם המונדיאל המשפחתי הגדול בהיסטוריה.


1:לפני כמה דקות סיימה נבחרת הונדורס את משחקה מול ספרד, בנבחרת זו יש שלושה אחים :ווילסון אשר משחק בטוטנהאם ,ג'וני אשר צעיר מווילסון בשנתיים ומשחק עדיין בהונדורס במדי האלופה "אולימפיה" ,והאח השלישי אשר הוזעק במקרה לסגל ג'רי המשחק בליגה הסינית.


במשפחה יש אח נוסף בשם מילטון ,אחות בשם מרים , ואח נוסף נהרג לאחר שנחטף לפני שלוש שנים.


2:המשחק מחרתיים בין גאנה לגרמניה יפגיש משני צידי המתרס שני אחים : ג'רום האח הבכור המשחק כמגן שמאלי בהמבורג ובעונה הבאה במנצ'סטר סיטי המופיע במונדיאל במדי נבחרת גרמניה הוא אחי למחצה של קשר נבחרת גאנה אשר שיחק העונה בפורטסמות' קווין פרינס בואטנג המשחק בנבחרת גאנה .


השניים נולדו לאב גנאי ולאמהות גרמניות .


קווין פרינס שיחק בנבחרות הצעירות של גרמניה אך כשהבין שאין לו סיכוי להכלל בסגל הבוגר הוא הסכים לשחק עבור גאנה.


3: בנבחרת גאנה מופיעים גם שני אחים אשר הם בניו של גדול כדורגלני גאנה עבאדי פלה : האח הבכור עבד אל רחים אייו משחק בקבוצה המצרית זמאלק, ואילו אחיו הצעיר אנדרה מורגן רמי אייו משחק באפריקה ומצטיין בנבחרת.


4: בנבחרת חוף השנהב משחקים שני אחים הבלם קולו טורה ,והקשר האחור יא-יא טורה שיתאחדו בעונה הבאה במנצ'סטר סיטי.


5: בשתי נבחרות מופיעים אב ובנו כאשר האבא הוא המאמן והבן הוא שחקן: את נבחרת ארצות-הברית מאמן בוב ברדלי אשר בנו מייקל משחק כקשר אחורי ואף כבש את שער השיוויון מול סלובניה, בנבחרת סלובקיה גם האב וגם הבן נושאים אותו שם וולדימיר וייס .


כאשר האב סירב לאמן את נבחרת ישראל ,ואילו הבן שיחק העונה כמושאל בקבוצה האנגלית בולטון.


6: קשר באיירן מינכן מרקו ואן-בומל נשוי לבתו של מאמן נבחרת הולנד ברט וואן-מווריק ,ואילו חלוץ אתלטיקו מדריד סרחיו "קון" אגוארו נשוי לבתו של מאמן הנבחרת דייגו מראדונה.

אודות הכותב:

הכותב הינו פרשן וסטודנט באוניברסיטה הפתוחה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il