מאמרים - כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה הדפסה מאתר מאמרים

כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה

נכתב על ידי מור ידעי Mor Yadai

[ הדפסת המאמר ]

 


 


 


כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה


 


ניתוח הגדלת חזה הפך בשנים האחרונות להיות ניתוח פשוט ולא מסובך שתוצאותיו ניכרות לעין באופן כמעט מיידי.  כל התנאים הנ"ל הביאו לכך שהליך ניתוח הגדלת חזה הפך להיות מבוקש יותר ויותר בקרב נשות ישראל בפרט ונשות העולם בכלל. אם זאת חשוב לציין כי ניתוח הגדלת חזה הינו הליך כירורגי פולשני המחייב רופא פלסטיקאי מומחה בעל ניסיון רב.


 


החזה הנשי בתחילת ההיסטוריה האנושית היווה מקור לתזונת תינוקות. במהלך השנים ועם קום העולם המודרני הפך השד הנשי "לפריט" אסתטי, נשי ומקור למשיכה מינית. כל אישה אשר לא התברכה בזוג שדיים לתפארת או ששדיה היו נפולים או שלא התפתחו במהלך בגרותה דיו, חפצה לעבור ניתוח הגדלת חזה.


 


כיום ניתוח הגדלת חזה מחזיר למטופלות את ביטחונן העצמי ודימויין הנשי בעיני עצמן ובעיני הסביבה.


 


ניתוח הגדלת חזה הינו הליך כירורגי בו מוכנס שתל סיליקון אל אזור בית החזה. הרופא המנתח מחליט ביחד עם המועמדת לניתוח ובצמוד לבדיקה רפואית של מבנה השד, עובי העור  ומצב בריאות האישה על סוג הניתוח המתאים ביותר למטופלת הספציפית. ניתוח הגדלת חזה הינה אופציה כירורגית עבור נשים שאינן מרוצות מגודל השדיים שלהן ומצורתו.


 


מהלך ניתוח הגדלת חזה:


ניתוח הגדלת חזה מבוצע בהרדמה כללית ואורך בין שעה לשעתיים בצום מלא. טרם ביצוע הניתוח מופנית המטופלת לביצוע בדיקות דם הכוללות גם בדיקת תפקודי קרישה, צילום חזה ובדיקות מיוחדות המותאמות לכל אישה ואישה. לעיתים נשלחת האישה לביצוע צילום ממוגרפיה או אולטרה סאונד של החזה (תלוי בגיל האישה).


 


מיקומי השתל בניתוח הגדלת חזה:


במידה והשתל ממוקם מעל השריר של השד הצורה של השד תהיה יפה ואסתטית לעין עם מעט כאבים, אך יתכנו יותר סיבוכים.


 


במידה והשתל ממוקם מתחת לשריר השד יהיו פחות סיבוכים, אך מראה השד לא יהיה אסתטי או טבעי לעין.


 


במידה ומיקום השתל יהיה בחלקו מעל השריר ובחלקו מתחת לשריר השד.


 


ניתוח הגדלת חזה בנשים הרות:


ניתוח הגדלת חזה מומלץ לנשים הרות 6 חודשים אחרי הלידה לתיקון נפח השד שנפגם מההיריון ומההנקה.


 


 


 


 


 


תהליך ההחלמה:


ניתוח הגדלת חזה אינו נחשב לניתוח מסובך, כך גם תהליך ההחלמה ממנו פשוט שנלווים אליו כאבים מועטים הניתנים לשליטה בעזרת משככי כאבים קלים.  מיד עם סיום ניתוח הגדלת חזה תשהי בחדר התאוששות והחזה שלך ייעטף בעזרת תחבושת אלסטית מיוחדת. לעיתים תשהי בבית החולים יום אחד (תלוי ברצון המטופלת) ולאחריה תשלחי לביתך עם טיפול אנטיביוטי ל - 10 ימי מנוחה. זהו הזמן בו תזומני לפגישת ביקורת עם הרופא המנתח לשם בדיקה כללית של השד ושל הצלקת. חשוב לציין כי התפרים נמסים מעצמם ואין צורך להורידם.


 


תוצאות סופיות ניתן לראות לאחר כ - 6 שבועות מיום הניתוח. ניתוח הגדלת חזה אינו מונע מכל אישה את היכולת להניק.


 


 


 


 

אודות הכותב:

Mor Yadai

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il