מאמרים - זהב כסף או פלטיניום? הדפסה מאתר מאמרים

זהב כסף או פלטיניום?

נכתב על ידי עידית ביטון

[ הדפסת המאמר ]

   זוגות רבים בוחרים את המתכת של הטבעות נישואין שלהם על ידי התאמתם ל טבעות אירוסין שלהם. עם זאת, אל תרגיש מחוייב לזה. הכלה תוכל לבחור לענוד את טבעת האירוסין שלה על ידה הימנית, ואת טבעת הנישואין על השמאל.כמו כן, כל אחד מכם יכול לענוד סגנון דומה במתכות שונות. תחשבו איזה מתכות כל אחד מכם לובש באופן קבוע - הוא רוב התכשיטים שלה מכסף? האם השעון שלו מזהב?

בחירות המתכות של טבעות אירוסין  וטבעת הנישואים כוללים:

צהוב זהב:
המסורתי ביותר של מתכות: זהב רבים היא סמל של החום ואת האהבה של נישואים. תראו סימן בתוך הלהקה כדי לראות מה איכות זהב הוא - בדרך כלל 14 קאראט, 18k, או 24K. בעוד 24K הוא הטהור ביותר, הוא גם העדין ביותר. אם היא עובדת עם הידיים שלה, אתה יכול לבחור 14K או 18k כדי למנוע שריטות.

לבן זהב:
הטרנד החם הזה שילוב כסף והן תכשיטים מפלטינה, אך הוא זול יותר מאשר פלטינה.

פלטינום:
זו מתכת מסוגננת מאוד גם המתכת הקשה ביותר, מה שהופך אותה לסמל עבור רבים של אהבה עיקשת. כמו כן, כי לא שלה מעורב עם מתכות פחותה כי זהב, פלטינה בטוחה עבור אלו עם אלרגיות. עם זאת, תשלם יותר עבור פלטינה מאשר זהב.


אבני חן יקרות
כאשר האבנים היקרות בהתחשב, זכור כי אתה צפוי לענוד טבעת זו בכל יום למשך שארית חייך. לכן, בעוד אבנים רך יכול להיות יפה, הם לא האפשרויות הטובות ביותר עבור הלהקה החתונה או טבעות אירוסין. סולם מוס רושם היכולת של אבן להתנגד שחיקה: 10 (ללא יהלומים) היא החזקה 1 (טלק) היא החלשה ביותר. כל דבר פחות סולם מוס 7 אינה מומלצת עבור טבעת אירוסים. אם אתה אדם שעושה הרבה פעילות עם הידיים (כמה זמן עושה מניקור לאחרונה ב לך?) אז הייתי ממליץ להגביל את הבחירה שלך לאבני אודם, ספיר ויהלומים.

כדי לעזור לך, הנה רשימה של אבנים הנפוצות, ואת רמת הקשיות שלהם:
יהלומים 10
Rubies 9
ספיר 9
אמרלד 8
טופז 8
אקוומרין 7.5-8
אמטיסט 7
גרנט 6.5-7.5
אופל 6

כדאי גם לדעת כי הכלל המנחה הוא ככל שהצבע יותר כהה, כך האבן יותר יקרה.


  


 

 


 
  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il