מאמרים - מטבחים הדפסה מאתר מאמרים

מטבחים

נכתב על ידי רינה רגב

[ הדפסת המאמר ]

כל תושב חדש אשר ירצה למלא ביתו באיבזור חדשני ישלב את החידוש גם במקומות הטבעיים בבית במטבח, באמבטיה ובחדר השינה.מטבחים הם אחד מן הדברים החמים הבאים בתור לעיצוב חדשני מעניין ומרשים יותר. חברות המטבחים הקיימות היום בשוק מפתחות רעיונות ואמצעים טכנולוגיים לשימוש נוח יותר ויפה יותר למקום שהפך מזמין, פתוח , מואר, מרשים ומושך יותר מן הסלון או חדר העבודה הפרטי. נגרים פרטיים הבונים מטבחים באופן עצמאי, ישלבו רעיונות "גנובים" מאותם חברות וחלקם אף ייצרו עצמאית רעיונות ואופציות לשילוב במטבח. מטבחים מעוצבים היום כוללים שילובים של גבהים בארונות המטבח, ידיות מיוחדות יותר, אפילו מצחיקות מעט, מגירות נשלפות במטרה שייסגרו לבד ועוד ועוד רעיונות. הצרכן הפרטי יוכל בזמן ישיבה והחלטה על המטבח הפרטי אשר הוא עומד לרכוש לבקש מאיש המטבחים שלנו להוסיף פרט נוחות, או עיצוב יצירתי אישי, תוספת העבודה תדרוש בד"כ תוספת תשלום אך הרעיון ישתלב בחיוב. מטבחים בעידן המודרני נראים משוכללים יותר גם טכנולוגית, אבזור חדשני בעל ערך מוסף יוכל להעניק לכל אחת מפינותיו של המטבח את הדרוש לו על מנת לגרום לעונג לכל בני הבית.  


מכשירי חשמל שימושיים ביותר להניח על גבי השיש במצב זמין ומהיר לשימוש יעיל, כל השאר תלוי בהרגל הפרטי של כל אחד מאיתנו ובהנאות הקטנות והזמינות.   


חמימות שנרצה להעניק למטבח נוכל להעביר דרך צבע, הצבעים הכהים של העץ וביניהם אפילו הדובדבן, האדום הם אלה אשר יגרמו לתחושה זו במטבח אך בד בבד יקטינו את המטבחים שלנו בעיני הרואים אותו, שבירת קירות וחצאי קירות ואפילו רהיטים או מוצרי נוי יוכלו כאן לעשות את העבודה על מנת לשנות את מצב המטבח לפתוח רחב למרות מידותיו

אודות הכותב:

קמילה עיצוב מטבחים, בקמילה שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים, פרזוול יוקרתי, רמת שרות גבוהה ויחס אישי. משחק של עץ וצבע, שילוב של אלמנטים עכשווים, נירוסטה, זכוכית, אלומיניום, עץ פראי, מטבחים העומדים על רגליים וכל דבר שיגרום למטבח שלכם להיראות מעניין ולא בנאלי.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il