מאמרים - המקצועות בענף הדרושים שממלאות נשים הדפסה מאתר מאמרים

המקצועות בענף הדרושים שממלאות נשים

נכתב על ידי אברהם קולמן

[ הדפסת המאמר ]

מניקור פדיקור-


בעבודת מניקור פדיקור מבוצע טיפוח כפות הידיים (מניקור) וכפות הרגליים (פדיקור), ובפרט טיפוח הציפורניים (בכלים המשמשים לכך) בטיפולים הקוסמטיים נכללים:לק ציפורניים שהוא ציפוי קוסמטי הנמרח על ציפורני אצבעות הידיים והרגליים לשם יפוי וקישוט ולעתים לשם הגנה על הציפורן. צביעת לק ציפורניים היא חלק מטיפולי מניקור ופדיקור.


 


מנהל חשבונות


עבודת הנהלת החשבונות היומיומית הכוללת, בין השאר, הוצאת חשבוניות ורישומן, הכנת משכורות, תשלום לספקים, גביית חובות, רישומי מלאי, התאמות הבנקים, ומטלות נוספות התלויות באופיו הספציפי של הארגון. הרישומים נעשים על פי כללים מקובלים, בשיטת הנהלת החשבונות הכפולה או החד צידית, ובנוסף, מכין מנח"ש את הדיווחים התקופתיים (חודשי או דו-חודשי) לשלטונות המס.


 


שרות לקוחות-


לכל עסק או ארגון ולא רק זה המתמקד במכירות יש לקוחות. בקרב ארגונים רפואיים, מוסדות חינוך וארגוני ממשלה, גוברת ההתמקדות בפונקציות השירות ללקוח. בעבר הגדירו שירות ללקוחות בהגדרה צרה של טיפול בתלונות לקוח. כעת רואים זאת כהשקפה ופעילות ארגונית כאחד. כלומר, ארגונים מתקדמים מכל סוג מבטיחים כי הדאגה ללקוח, או משתמש הקצה של מוצרם או השירות שהם מעניקים, יחדור לכל תרבות הארגון. כאשר כל הארגון מתמקד בלקוח, מתמעטות תלונות הלקוחות. כאשר יש בכל זאת תלונות, הן מטופלות על ידי שרות לקוחות של הארגון או העסק.


 


נקיון דירות ומשרדים-


עבודת נקיון כוללת שמירה על  נקיון הבית ואו המשרד  על  ידי  ניקוי לכלוך המצבר כתוצאה משימוש  ומפגעי טבע,בזמן ההעבודה יעשה שימוש   במכונות שונות  (לרבות שואב אבק ) ושימוש בחומרי ניקוי  השונים  לעץ,רצפה , אסלות ועוד.


לרוב נשים מבצעות  את תפקיד זה   אך לעתים גם גברים .


 


 

אודות הכותב:

לוחות  אולפרי המציע משרות דרושים בתחום היופי וטיפוח,כלכלה וחשבנות,נקיון,שרות לקוחות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il