מאמרים - בעיות חשמל בבית - לא צריך חשמל באוויר הדפסה מאתר מאמרים

בעיות חשמל בבית - לא צריך חשמל באוויר

נכתב על ידי BIZZZ

[ הדפסת המאמר ]

 


לחשמל תפקיד מרכזי בחיינו. ללא חשמל אנו לא יכולים לעשות כמעט כלום ורבים ומגוונים הם מכשירי החשמל המשרתים אותנו בחיי היומיום. לא פעם אנו נתקלים בבעיות חשמל בבית, אך לפני שאתם ממהרים לפתור תקלות לבד, זכרו שאינכם בעלי מקצוע ושהחשמל טומן בחובו סכנות רבות העלולות לגבות חיי אדם.


תמיד כדאי בבעיות חשמל מורכבות לפנות אל בעלי מקצוע – חשמלאים מוסמכים שיעשו את העבודה. ישנן עבודות כמו החלפת מנורה או הרכבת נברשת חדשה, איתן חלק מכם יכולים להתמודד בעצמם, אך את העבודות המורכבות יש להשאיר לידי בעלי מקצוע אמינים . אם אתם יכולים לטפל בתקלה בעצמכם, עליכם כמובן לעבוד לפי כללי בטיחות על מנת לא לסכן את חייכם:  • ניתוק זרם החשמל – הכלל החשוב ביותר גם עבור בעלי מקצוע וגם עבור אדם שעושה עבודת חשמל בביתו, הוא לנתק את זרם החשמל לפני תחילת העבודה.

  •  אף פעם על תעבדו יחפים או בידיים רטובות.

  • יש לחבוש כובע בעת עבודה מתחת למכשיר חשמלי. 


מזמינים חשמלאי


כאמור, ישנן עבודות מורכבות יותר כמו החלפת מערכת החשמל, העברת נקודות חשמל, מעבר למערכת תלת-פאזי ועוד, המצריכות בעלי מקצוע. בעלי מקצוע בתחום החשמל נחלקים לדרגות שונות, החל מחשמלאי מעשי ועד לחשמלאי ראשי. את רוב עבודות החשמל הביתיות יכול לפתור חשמלאי מעשי. בעלי מקצוע בתחום החשמל מוסמכים על ידי היחידה לרישוי חשמלאים במשרד התעשייה.


כאשר אתם באים לבחור בעלי מקצוע מתחום החשמל  , חשוב מאוד כי החשמלאי יהיה מוסמך ומיומן, שכן עבודה לא מיומנת ואחראית עלולה לגרום לשרפות ואף לגבות חיים. חשוב לבדוק מספר בעלי מקצוע ולבחור חשמלאי בעל שם ומוניטין, ולא פחות חשוב – אמינות.


איך למנוע תקלות חשמל?


בעלי מקצוע בתחום החשמל מציעים מספר דרכים למנוע בעיות או תקלות חשמל עתידיות:  • התקנת מפסק פחת – בעלי מקצוע ממליצים להתקין מפסק פחת, שמפסיק את זרם החשמל בעת חריגה ויכול להציל חיים.

  • בדיקות שגרתיות – יש לבדוק מדי תקופה האם מפסק הפחת תקין ואת תקינות התקעים והשקעים.

  • תקע השהייה – על מנת לשמור על מוצרי חשמל בעת הפסקת חשמל פתאומית, בעלי מקצוע ממליצים לחבר לתקע המכשיר תקע השהייה, שיימנע פגיעה במכשיר. מומלץ במיוחד עבור מוצרי חשמל כמו מקרר, שדולקים רוב שעות היום.  


 

אודות הכותב:

פרסם בחינם באינדקס עסקים המקצועי בישראל , אינדקס עסקים ובעלי המקצוע ביזזז


ותוכל לשדרג את עסקך ולהביא לך המון לקוחות כבר עכשיו,

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il