מאמרים - עורך דין במיסים הדפסה מאתר מאמרים

עורך דין במיסים

נכתב על ידי אמיר כהן

[ הדפסת המאמר ]

דיני המיסים הם רבים וסבוכים עבור מי שאינו מכיר את התחום, ובשביל להכיר את תחום המיסים לא מספיק ללמוד אותו כלאחר יד, יש ללמוד את דיני המיסים לעמקם ולהתמחות בעבודה מול רשויות המס השונות. כמעט כל אדם בימינו, נתקל לפחות פעם אחת בחייו במצב בו הוא זקוק לעזרתו של עורך דין במיסים לקבלת ייעוץ או תכנון נכון של מהלך זה או אחר מבחינת המיסוי שלו. למקימי עסקים וחברות, תכנון המס על ידי עורך דין במיסים הוא אפילו לא מותרות, אלא הכרח של ממש, פעולה נכונה וחיונית של כל עוסק ששכלו בקודקודו.


ייעוץ אצל עורך דין במיסים


פעולות כלכליות ואישיות רבות כל כך הן בעלות משמעות עבור רשויות המס, אשר איננו מעלים בדעתו את רוחב פריסת הזרועות של רשויות החוק על כמעט כל תחומי חיינו, עד שבנקל נוכל להתבקש לשלם מס שלא תכננו לשלם. כמובן שחכם יהיה לעשות עם נקדים תרופה למכה ולפני עשיית עסקה משמעותית או שינוי רציני בחיים, נפנה לייעוץ של עורך דין במיסים, שעקב היכרותו עם דיני המיסים וביטויים במציאות, ייעץ לנו כדאי להימנע מתשלום מיסים מיותרים או מתשלום כפל מיסים והפחתת מיסי החובה.


עורך דין במיסים ללקוח פרטי


כאמור, לפעולות רבות שאנו מבצעים ישנה משמעות מיסוי מסוימת, שאיננו חושבים עליה בהכרח כאשר מקבלים החלטה על מכירה או קניית נכס. תחום המיסים כולל כמובן עסקאות פרטיות של קניה ומכירה של דירה או בית מגורים, כמו כן שינויים בתושבות או קבלת עבודה בארץ זרה, חזרה לארץ לאחר תקופה (תושב חוזר) ועוד. הימנעות מייעוץ של עורך דין במיסים עלולה לעלות בכסף רב, כך גם ההתייעצות איתו יכולה לחסוך רבות. אם כן, גם עבור לקוח פרטי לא חסרות סיבות לפנות לעזרת עורך דין במיסים.


עורך דין במיסים לחברות ולקוחות עסקיים


כאשר מדובר בחברות ועסקים, יש למשרד עורך דין במיסים הרבה מה להציע ולייעץ בתחום הסבוך של דיני המיסים. לעסק צעיר בהקמה יש חשיבות לחיסכון של כל שקל, שכן חסרונם של כספים אלו עלול להעיק על גבו של עסק צעיר, לשם כך יש עורך דין במיסים שיכול לעשות עם בעל העסק תכנון נכון של המס, המשקף את הרווחים העתידיים של העסק. חברות קיימות הרוצות להרחיב עיסוקו בחו"ל וכן כל מי שמבקש להקים עסק חדש בארץ או בחו"ל, צריך להתייעץ עם עורך דין במיסים על אופציות המיסוי ועל מיסוי בינלאומי שיחול על העסק בגין פעילותו בחו"ל כאשר בעלי החברה הם אזרחים ותושבי ישראל. עורך די במיסים יבטיח סיוע משפטי וייעוץ בכל תהליך הקמתה של החברה, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, על כן יש לבחור משרד עורך דין במיסים בעל מוניטין בתחום דיני המיסים.


 

אודות הכותב:

אמיר כהן קידום אתרים חברת אי.קיי דיזיין www.ekdesign.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il