מאמרים - קייטרינג - מסיבת הילדים המושלמת הדפסה מאתר מאמרים

קייטרינג - מסיבת הילדים המושלמת

נכתב על ידי headcheff headcheff

[ הדפסת המאמר ]

קייטרינג וקטנטנים
מה לא נעשה בשביל הקטנים החמודים שלנו. כבר בחגיגת חצי השנה הראשונה לחייהם אנחנו רצות לאפות עוגיות בצורת דורה, טלטאביז ושות', אוספות את כל הזאטוטים של השכנים ומרימים מסיבה שלא הייתה מביישת את גבריאל סוליס וחברותיה מ"עקרות בית נואשות".
מכאן העניינים רק הולכים ומסתבכים ואם פעם הסתבכנו בעוגת מגרש כדורגל וכמה משחקי חברה, הרי שכשהקטנים גדלים, כך גם האטרקציות שהם דורשים בשביל מסיבה מוצלחת. ואיך אפשר להשקיע בו זמנית באטרקציות ובתפריט מספיק אטרקטיבי? הפתרון האידיאלי הוא קייטרינג לילדים.
במקום לבזבז חצי יום על אלתורים לעוגת בובות בראץ אכילות ולקלל את הרגע שבו החלטת לקחת את המשימה על עצמך, חסכי לעצמך זמן וכאב ראש והמירי את שקיות ההפתעות האלמותיות באטרקציות קייטרינג מקוריות (למרות בהחלט ניתן לארגן גם שקיות הפתעה קלאסיות במסגרת הקייטרינג).אז מה ניתן למצוא בתפריט הקייטרינג למסיבות ילדים?
מבחר אינסופי של עוגות שניתן לעצב לפי העדפותיו של הילד החל מהדמות האהובה עליו, דרך משחק הספורט ועד לעיצוב של הדמות של הילד ממרצפן, בצק סוכר ועוד. ניתן להכין מבחר עוגיות ושוקולדים בצורת דמויות מוכרות לילדים ומנות ילדים אהובות כמו צ'יפס והמבורגר ועוד, לסיום, ניתן גם להזמין אטרקציות כמו תמונות מגנטים של הילדים במסיבה ולצרף אותם כמזכרת מיום ההולדת. קייטרינג לילדים מאפשר לך, האמא, להכין את שקית ההפתעה האולטימטיבית והייחודית לאירוע שהפקת עבור הילד שלך וחבריו.
מספר המנות המינימלי בחברות קייטרינג בדרך כלל נע מ-30 מנות ומעלה ורובן מציעות מבצעים ועסקאות, כך שלפני שאת מתחייבת לחברת קייטרינג, ערכי סקר קטן וחפשי את הדיל שהכי משתלם עבורך ועבור הילד/ים שלך.

אודות הכותב:

מחברת המאמר הינה מומחית לאירועי ילדים ו קייטרינג

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il