מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->


 


אתה בעל רכב משומש, אבל הרכב הזה מזמן כבר הפסיק למצוא חן בעינך, או שאתה מעוניין להחליף את הרכב הזה בגלל שינוי מעמד, או מכל סיבה אחרת. בקיצור – הרכב המשומש שלך שירת אותך הרבה זמן, אבל הכל עובר, הכל משתנה, השתנה גם היחס שלך לרכב הישן, והחלטת למכור את הרכב המשומש, כדי לרכוש לך רכב חדש ונוצץ. רעיון טוב. אבל איך בדיוק להעביר את תהליך מכירת רכב משומש, כדי להיות בטוח, שקיבלת עבורו את המחיר הנכון?


 


קודם כל, תבדוק את המחיר, שכדאי לבקש עבור הרכב המשומש שלך. בעניין של מכירת רכב משומש חשוב מאוד לבקש את המחיר הנכון – לא נמוך מדי , אבל גם לא גבוה מדי. לכן, לפני שאתה מפרסם מודעות, תבדוק את המחיר לפי המחירון, תתעניין, באיזה מחיר מוכרים רכבים משומשים, דומים ברוב הפרמטרים לרכב שלך. כדאי לעשות מחקר על לפחות 10-15 רכבים דומים, ורק אז לעשות את ההצעה שלך.


 


והשאלה השנייה - באילו דרכים לנסות למכור את הרכב המשומש שלך?


 


אתה יכול לתלות מודעות בלוחות מודעות בעיר שלך - אבל אז מספר הקונים הפוטנציאלים שלך יהיה בדיוק שווה למספר הנהגים בעיר שלך, שמעוניינים להחליף את רכביהם – ואין יותר מדי כאלה.


 


אתה יכול לפרסם מודעות באינטרנט, אבל לעולם אי אפשר לדעת, מי יענה למודעה כזאת, ואם איזה מטרה הוא יבוא אליך. חוץ מזה שיטת מכירה זו היא איטית מאוד.


 


כמובן, קיימת גם אפשרת שילוב בין שתי השיטות, אבל החסרונות שלהן לא יעלמו. אבל גם היתרונות שלהן נשארות איתן, והיתרון הגדל הוא – שאתה יכול לחפש את הקונה לפי ההעדפות שלך. 


 


וקיימת גם שיטה אחרת – לפנות לחברה שעסקת במכירת רכבים, ולמכור לחברה זו את הרכב המשומש, וגם כן לבחור ממש "באותו מקום" את הרכב החדש שלך, שישרת אותך בעתיד בנאמנות.


 


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il