מאמרים - מסיבת רווקות הדפסה מאתר מאמרים

מסיבת רווקות

נכתב על ידי רות טולדו פלד

[ הדפסת המאמר ]

 


עונת החתונות בפתח ואם גם החברה שלכן מתחתנת אוטוטו, אתן וודאי מתלבטות איזו מסיבת רווקות לעשות לה.


 השוק מוצף במבחר סדנאות וימי כייף למסיבת הרווקות. אבל איפה מוצאים את השילוב המנצח? שיהיה מעניין, מצחיק, שמח, נשי וגם שיתאים לכל המשתתפות? הפיתרון - מסיבת איפור!


 אז מה קורה שם? כל הבנות נפגשות במקום שבו בחרו לחגוג (למשל - בבית, בספא, בבריכה...)


מביאות כיבוד וכמובן שתייה. מומלץ להתחיל עם סדנת האיפור (כשאתן עוד רעננות:)) ולאחריה להמשיך את המסיבה מקושטות ויפות.


מסיבת הרווקות אורכת כשעה וחצי בדרך כלל (תלוי במספר המשתתפות ובקונספט) המנחה מסבירה ומדגימה על המשתתפות איפור יומיומי טבעי, איפור ערב ואת האיפור הנוצץ והמורכב ביותר שומרת לכלת האירוע, הכלה!


אתן יכולות לתת למאפרת להחליט על התכנים ואתן יכולות להחליט יחד עם המנחה אילו תכנים יהיו בסדנה, למשל איפור ערב נוצץ, איפור מעושן, איילינר וכדומה.


ניתן לשלב במסיבה גם סטייליסטית או להחליט על קונספט מסוים, למשל מסיבה בנושא "פאנק", "מסיבה פרחונית", "מסיבה סגולה" וכ"ו... אז כל התכנים וההדגמות יעסקו בנושא הנבחר וכדי לעשות את המסיבה למושלמת כדאי לעצב את החלל כולו בהתאם לנושא הנבחר ואף להתלבש בהתאם.


כמו כן, ניתן לשלב את הסדנה כחלק אינטגראלי מיום כייף, להזמין למשל מעצב/ת שיער, פדיקוריסט/ית, מסז'יסט/ית ולקנח בצלם/ת שינציח את האירוע ואתכן בסוף התהליך יפות ומרוצות:)


 חשוב שהמאפרת תהיה עצמאית ולא כזו שעובדת דרך חברת איפור מסוימת, כך תוכלו להבטיח שהסדנה לא תהפוך לערב מכירתי, שהטיפים יהיו כמה שיותר אובייקטיבים ושאתן תקבלו המלצות ותוכלו לחוות כמה שיותר מוצרים של כמה שיותר חברות.


הפכו את מסיבת הרווקות לחוויה מהנה ובלתי נשכחת שתשאיר לכולכן זיכרונות מתוקים.


 


מזל טוב!

אודות הכותב:

מאת: רות טולדו - מאפרת מקצועית ומנחת סדנאות איפור ותדמית  איפור כלות בלוג איפור  info@ruthtoledo.com  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il