מאמרים - קייטרינג - שבת חתן הדפסה מאתר מאמרים

קייטרינג - שבת חתן

נכתב על ידי headcheff headcheff

[ הדפסת המאמר ]

הבת או הבן חגגו בר מצווה או התחתנו ואת מוצאת את עצמך מתמודדת מול האתגר של הכנת ארוחה גדולה לעשרות אנשים לקראת השבת חתן? עצם ההכנה המתישה עלולה לחרב את כל ההנאה שלך מהאירוע וחבל. כיום קיימות חברות קייטרינג המספקות את שירותיהן במיוחד לצורך אירועים מסוג זה. התפריט שהן מציעות רחב במיוחד ומאפשר לך להרכיב את התפריט האולטימטיבי עבור אורחייך.
בדרך כלל ניתן להזמין קייטרינג החל מ-30 מנות כך שגם אם מספר האורחים הצפויים הוא יחסית מצומצם, תוכלי לוודא שכולם ייהנו ממבחר עשיר וטעים במיוחד. בין המנות המוצעות ניתן למצוא מגוון בשרים כמו שניצלים, כרעיים, קציצות, סטייקים, חמין, קובה ועוד, מבחר סלטים וכמה אופציות לקינוחים כמו מוס שוקולד, פאי, בקלוואה ועוד. לחלופין ניתן לבנות גם ארוחת קייטרינג חלבית הכוללת קישים, מבחר גבינות וסלטים עשירים. המחיר בדרך כלל נע סביב 100 ש"ח למנה, כשככל שיש יותר מנות מוזמנות, המחיר פר מנה נמוך יותר.

מה חשוב לדעת לפני שנעזרים בשירותי קייטרינג?
ראשית, חברות הקייטרינג הן רבות ומרובות ולרובן ישנן מבצעים על כל מיני תפריטים וארוחות. כדאי לבצע מחקר מעמיק באינטרנט בטרם תבחרו את חברת הקייטרינג שלכם. ייתכן מאוד שבמקום אחד התפריט שברצונכם להזמין יעלה הרבה יותר מאותו תפריט במקום אחר.
שנית, חברות קייטרינג רבות מגיעות עם ציוד ישיבה לסועדים ועם בר מזון ומשקאות. כך שאם ברצונכם לוודא שכל אורח יקבל את מה שהוא אוהב באמת, כדאי לשקול אופציה זו ולא מנות מוכנות מראש פר אדם.
את הקייטרינג שלכם ניתן להתאים לנושא ולאווירה של המקום בו תחגגו שבת חתן ולכן ניתן לעצב את האוכל במגוון דרכים וצורות. אם, למשל, הילד חגג בר מצווה והוא חובב מושבע של כדורגל, יוכלו להכין לו מנות המעוצבות בסגנון דמויות ואלמנטים מעולם הכדורגל.
ושיהיה במזל!

אודות הכותב:

מחברת המאמר הינה טבחית המתמחה בשירותי קייטרינג .

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il