מאמרים - ליגל אינפו - פורטל משפטי עם ייעוץ חינם לאזרח הדפסה מאתר מאמרים

ליגל אינפו - פורטל משפטי עם ייעוץ חינם לאזרח

נכתב על ידי אמיר כהן

[ הדפסת המאמר ]

מהו אתר ליגל אינפו


אתר ליגל אינפו הוא פורטל עורכי דין המקיף והמפורט ביותר בישראל. ליגל אינפו הוא פורטל עורכי דין המכיל מידע משפטי המיועד לכל אזרח בישראל אשר יש לו שאלה בעניינים משפטיים. את השאלות ניתן להעלות בפורום משפטי שדן בתחום מסוים ולקבל תשובות מאת עורכי דין המתמחים בנושא המשפטי הרלוונטי. לאזרח המחפש ייעוץ או ייצוג משפטי, ישנו אינדקס עורכי דין המרכז את עורכי הדין על פי תחום התמחותם ועל פי פריסה ארצית. הגלישה באינדקס עורכי דין היא קלה ונוחה ומקלה על חיפוש עורכי דין.


 


מאמרים משפטיים באתר ליגל אינפו


באתר ליגל אינפו מתפרסמים מאמרים בנושאים משפטיים שונים המעסיקים את הציבור הרחב. המאמרים שמפרסם פורטל עורכי דין ליגל אינפו, נכתבים על ידי עורכי דין המומחים בנושא הנדון ותכניהם מעשירים את הידע המשפטי של גולשי האתר ונותנים הצצה אינפורמטיבית אל עולם המשפטים ותהליכים שונים הקורים בו. מאמרים חדשים עולים לאתר באופן קבוע ודנים בשאלות הדוחקות ביותר בחיי היום יום של האזרח בישראל, אך גם בהיבטים משפטיים כלליים יותר של חיינו. המאמרים של פורטל עורכי דין ליגל אינפו נשמרים בתוך מדורים העוסקים בנושאים השונים, וקל למצוא אותם על ידי התמצאות קלה באתר, כך ניתן לקרוא מאמרים שאינם מופיעים בדף הראשי של פורטל עורכי דין.


 


מדורים משפטיים באתר ליגל אינפו


בדף הבית של פורטל עורכי דין בישראל ליגל אינפו ישנה חלוקה למדורים משפטיים, כל מדור מנוהל על ידי עורכי דין המומחים בתחום המשפטי הרלוונטי. דוגמאות למדורים באתר הם: מדור תאונות דרכים, מדור רשלנות רפואית, מדור דיני משפחה וירושה וכו'. הכניסה למדור היא על ידי לחיצה על קישור למדור הרלוונטי, בדף הכניסה למדור ישנה סקירה קצרה על הנושא המשפטי המדובר, מאת עורך הדין המרכז את המדור וכן אמצעים ליצירת קשר עימו. עוד ניתן למצוא במדור את כל המאמרים שנכתבו בנושא ופורסמו בפורטל, כניסה לפורום, הודעות אחרונות בפורום, אינדקס לחיפוש עורכי דין, וקישורים שימושיים לנושא הרלוונטי. קיימים באתר פורומים משפטיים רבים לטובת מתן מענה לשאלות הגולשים


 


הפורומים של פורטל עורכי דין ליגל אינפו


הפורומים של פורטל עורכי דין ליגל אינפו פתוחים לדיון עבור הציבור הרחב, ומרכזים מגוון שאלות מכל תחום המשפט הישראלי. בפורומים, המחולקים לפי נושאי המשפט השונים, ניתן לשאול כל שאלה שמטרידה אתכם ולקבל תשובה מעורך דין המומחה לנושא. אמנם אין לראות בתשובות בפורום ייעוץ משפטי רשמי, אך ניתנת המלצה להמשך טיפול בנושא מההיבט המשפטי והכוונה לגבי אפשרות של הגשת תביעה.


 


פורטל עורכי דין ליגל אינפו עבור עורכי דין


פורטל עורכי דין ליגל אינפו נותן שירותים שונים עבור עורכי דין, אשר יוכלו למצוא בפורטל קישורים שימושיים לנותני שירות למשרדי עורכי דין, כגון שירותי חקירה, בניית אתרים וכו'. עורכי דין המעוניינים בכך, יכולים להירשם ולהתפרסם באינדקס עורכי דין של האתר ולקבל פניות מלקוחות הפורטל.

אודות הכותב:

אמיר כהן קידום אתרים חברת אי.קיי דיזיין www.ekdesign.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il