מאמרים - קייטרינג - מסיבת הרווקות המושלמת הדפסה מאתר מאמרים

קייטרינג - מסיבת הרווקות המושלמת

נכתב על ידי headcheff headcheff

[ הדפסת המאמר ]


בואי נודה בזה - גם אם התפאורה תהיה מושלמת וגם אם כל חברותייך הטובות תתאספנה יחדיו בהילולה אחת גדולה וגם אם ההפעלות תהיינה יותר משעשעות ומהנות משדמיינת לעצמך - האירוע לא יהיה באמת מושלם ללא נשנושים ברוח המסיבה. ולא, הכוונה היא לא לצלוחיות פלסטיק מלאות בפיסטוקים, ביסלי ומרשמלו. הפתרון? קייטרינג.


אם התרגלת לחשוב על קייטרינג כשירות שמתאים בעיקר למסיבות המוניות, תופתעי לגלות שברוב הפעמים משתלם הרבה יותר להשקיע בקייטרינג למסיבה קטנה מאשר לרכוש נשנושים בנאליים בסופר.


אז אילו אופציות עומדות לרשותך?


ראשית, עלייך לחשוב על נושא המסיבה והמיקום שלה. האם מדובר במסיבה ביתית? האם מדובר במסיבה בספא או בבריכה? הרי ברור שלמסיבה ביתית תרצי לבחור במאכלי קייטרינג שונים מאלו של הספא או הבריכה. בעוד שלמסיבה ביתית יתאימו מאכלים ביתיים יותר בסגנון ה"אוכל של אמא", במסיבות מהסוג השני כדאי ללכת על מאכלי קייטרינג קליליים ואקזוטיים יותר כמו סושי, קינוחים מתוקים או סלסלת פירות גדולה.


שנית, חשבי האם היית רוצה עיצוב מיוחד למאכלי הקייטרינג שברצונך להזמין. קיימות חברות קייטרינג שמעצבות מאכלים בדמויות מצוירות כמו הלו קיטי, בדוגמת פירות או סלבס. קייטרינג מסוג זה מוסיף למסיבה לא רק טעם אלא גם הומור ואווירה נעימה.


שלישית, השווי מחירים. חברות קייטרינג שונות מציעות תפריטים שונים וגם המחירים נבדלים זה עם זה. ערכי מחקר קטן ובחרי באופציה שהכי נוחה לך מבחינת תשלום.
ושיהיה במזל!*כתבה זו מיועדת לכלות הפוטנציאליות ולחברות הכי טובות, האחראיות על תכנון מסיבת הרווקות שלהן.אודות הכותב:

מחברת המאמר הינה מארגנת חתונות המתמחה בין היתר גם ב קייטרינג למסיבות רווקות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il