מאמרים - הילינג יכול לרפא - טיפול בהילינג, ריפוי בהילינג (ריפוי בתדרים) הדפסה מאתר מאמרים

הילינג יכול לרפא - טיפול בהילינג, ריפוי בהילינג (ריפוי בתדרים)

נכתב על ידי יעקב וליאת סמלסון

[ הדפסת המאמר ]

 


את לין תמיד רציתי להכיר, קראתי את ספרה "השדה" אשר יצא לאור בהוצאת אופוס בשנת 2006 ורותקתי לדרך כתיבתה המעניינת ולנקודת מבטה הרעננה.


 מייד כשראיתי את תוכנית ההרצאות ידעתי שעם לין אני ארצה לשוחח אישית וכדי להצליח לקחתי איתי את העותק שלי של ספרה השדה כדי שתחתום לי עליו.


 לין התגלתה כאשת שיחה נעימה מעניינת ומרתקת והתמזל מזלי אף להקליט איתה ראיון מוקלט ומצולם, אשר אני מקווה שאקבל אותו בעתיד ואוכל להציג אותו בפניכם.


הספר השדה מספר על גילוי שדה נקודת האפס - שדה בעל אנרגיה קוונטית בגודל שקשה להעלות על הדעת, הגילוי התבצע באמצעות ניסוי מדעי על ידי קבוצת מדענים.


בתחילת שנות ה 90 בוצע מחקר על ידי ד"ר אליזבת טארג.


ד"ר טארג, בעקבות קריאת מחקרים וניסויים מדעיים רבים על יעילות ההילינג בריפוי חולים (סרטן, איידס ומחלות קשות נוספות), החליטה לבצע מחקר על חולי האיידס שהיו בטיפולה, ד"ר טארג בחרה קבוצת חולי איידס הזהה ככל שניתן, כלומר כל החולים היו בעלי אותה ספירה של תאי T.


המחקר נערך בסודיות גמורה שכן לא רצו שמידע כלשהו יגיע לידי החולים ולכן רק ה 40 ההילרים שהשתתפו במחקר ידעו מי חמשת המטופלים שלהם (בכל חולה טיפלו 10 הילרים), הטיפולים נערכו מרחוק, שעה ביום, 6 ימים בשבוע במשך 10 שבועות עם הפסקה של שבוע בין הילר להילר.


כל הילר קיבל 5 מטופלים בהם טיפל במשך שבוע בלבד, חלוקה זו איפשרה לכל ההילרים לטפל בכל החולים כך שבעצם מה שנחקר היה האם הילינג יכול לרפא ולא איזה סוג של הילינג מרפא.


במהלך הניסוי נראה היה שמצב החולים שהיו במצב סופני של איידס משתפר.


במהלך 6 חודשי הניסוי מתו 40% מקבוצת הביקורת (שלא קיבלה טיפול), אבל כל  100% ממשתתפי הקבוצה שקיבלה הילינג המשיכה לחיות ומצבם אף השתפר.


בסוף המחקר נבדקו החולים על יד קבוצת מדענים והמסקנה הייתה ברורה -  ריפוי בהילינג עבד.


מספר חודשים לאחר מכן, בוצע עוד ניסוי זהה בו לכל המטופלים היו אותם המאפיינים - גיל, עישון, .... קבוצה זהה להפליא.


והתוצאות חזרו על עצמן - טיפול בהילינג עבד.


כמי שמטפלים בתדרי התחברות מחדש בחולים במחלות קשות אנו רואים את השיפור הניכר במצבם לאחר מספר מועט של פגישות (שלושה מפגשים בלבד) ומאמינים שהילינג הוא אכן אחת הדרכים הבריאות ביותר שהיקום נתן לנו כדי להירפא.


ריפוי בתדרים של התחברות מחדש מאזן את הגוף ומחזק את כוחות הריפוי הטבעיים הקיימים אצל כל אחד מאיתנו ועל ידי כך מרפא את האדם ומפוגג את המחלה.


 

אודות הכותב:

יעקב - איתי סמלסון וליאת ספארק - סמלסון
---
בנתיב הרוח - רוחניות מחוברת לקרקע והתחברות מחדש - טיפולי הילינג, התחברות מחדש, הרצאות, סדנאות, קורסים, יעוץ בצמתי חיים.
http://www.bentiv.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il