מאמרים - דודים שמש וחשמל הדפסה מאתר מאמרים

דודים שמש וחשמל

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

נראה שככל שאנו מתבגרים כך ההנאה שאנו מפיקים ממקלחת טובה הופכת רבה יותר. ייתכן שזו פשוט המודעות להיגיינה שחסרה בילדים בני חמש, הידיעה שהמקלחת היא זמן פרטי של שקט או הזדמנות להתאמן לקראת העונה הבאה של כוכב נולד, ואולי זו פשוט ההשפעה המרעננת של זרם מים חם שמשפר את זרימת הדם בגוף, מרגיע את השרירים ומזין את העור. כך או כך, קשה לערער על הקביעה שמקלחת חמה פשוט גורמת לנו להרגיש טוב יותר.

כל כך הרבה דברים שקשורים לאינסטלציה: דודי שמש מחירים, טכנאי דודים, כלים סניטרים ועוד עשרות דברים הכל בתחום אחד, אבל מכולם בולט דווקא דוד השמש, אחד המוצרים הטובים ביותר שמסייע לנו ליהנות קצת יותר מהנאות החיים.


איך דואגים לכך שתמיד יהיו לנו מים חמים? כמו תמיד, המוח הישראלי ממציא לנו פטנטים, ומאז שנות השבעים ניתן למצוא דוד שמש וקולטנים על 95% מגגות הבתים בישראל, אשר ממירים את האנרגיה הסולארית שיש בשפע בארצנו לאנרגיית חום, ומחממים את המים המוזרמים לצינורות המבנה.


רבים מעדיפים להשתמש בדוד שמש על פני דוד חשמל, מכיוון שבימים קיציים אין צורך להפעיל שום מתג או לשלם עבור הזכות לקבל מים חמים. דודי שמש פועלים ללא הפסקה בכל חודשי השנה, ורק כאשר אין די שמש במהלך היום כדי לחמם את המים יש צורך להפעיל גוף חימום חשמלי כדי להשיג את אותה התוצאה. הדבר חוסך בחשמל, וכפועל יוצא מכך אנו מוציאים פחות כסף על השימוש במכשיר, ובאותו הזמן מזהמים פחות את הסביבה.


רכשתם דוד שמש חדש? התקנת דוד שמש היא תהליך אשר דורש הזמנת בעל מקצוע מוסמך, אולם היא אינה אורכת זמן רב והתשלום עליה לרוב כלול במחיר הדוד עצמו.


בכל רכישה של דוד שמש חשוב לוודא שיש בידיכם תעודת אחריות המכסה אתכם מפני נזקים ותקלות למשך עשר שנים לפחות, וזאת משום שכמו כל מכשיר אחר, גם דוודים מתקלקלים לפעמים וטיפולים כגון תיקון גוף חימום דוד שמש עשויים לעלות מאות רבות של שקלים אותם ניתן לחסוך במסגרת אחריות יצרן.

אודות הכותב:

עוד על תיקון דוד שמש וגם על החלפת דוד שמש באתר המציע לכם השוואת מחירים ללא כל התחייבות www.dvadimcenter.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il