מאמרים - שיטות להתקנת פרקטים הדפסה מאתר מאמרים

שיטות להתקנת פרקטים

נכתב על ידי BIZZZ

[ הדפסת המאמר ]

 


התקנת פרקטים, יכולה להיות בשיטות שונות, כשם שיש היום סוגים שונים של פרקטים כך יכולות להיות דרכים שונות להתקנתם, כל שיטה מותאמת לסוג הפרקט ולתנאי השטח וכל שיטה יש לה את היתרונות והחסרונות שלה, להלן סקירה של שיטות ההתקנה הקיימות היום בשוק .  1. התקנת פרקטים צפה- התקנה צפה היא התקנה שבה הפרקטים מונחים על משטח מבודד כלשהו והחיבור בניהם מתבצע באמצעות קליק ולא באמצעות דבק כלשהו. התקנת פרקטים כזו אפשרית רק בפרקטים למינציה בפרקטים שכבתיים.

  2. התקנת פרקטים בהדבקה – התקנה בהדבקה מתבצעת באמצעות דבק מיוחד שמחבר את הפרקט לקרקע, התקנה כזו אפשרית רק בפרקטים שכבתיים או בפרקטים גושניים. התקנה זו מבטיחה לנו אפשרות של תיקון  רצפת הפרקט בעלות זולה וללא צורך בעבודה רבה.

  3. התקנת פרקטים במסמור – התקנה במסמור היא התקנה של פרקטים בעזרת מסמרים שאינם נראים, התקנת פרקטים במסמור ניתנת לביצוע כאשר מתחת לפרקט יש תשתית עץ ולא תשתית של קרמיקה או בטון. ההתקנה  עלותה גבוהה יותר משל האחרות וזהו חסרונה. התקנת פרקטים במסמור ניתנת לביצוע על פרקטים גושניים או פרקטים שכבתיים.


בכל תהליך של התקנת פרקטים מחירים יכולים וצריכים להיות פרמטר חשוב. בעת התקנת פרקטים מחירים מושפעים ממס' נושאים כמו מקור הפרקט, סוג הפרקט, סוג ההתקנה, רמת העמידות של הפרקט ועוד.  בענף של פרקטים מחירים יכולים להיות על סקאלות שונות יש פרקטים שמחירם נע על כמה עשרות ש"ח למ"ר ויש פרקטים שמחירם מגיע לכמה מאות שקלים למ"ר. בכל מקרה שתהיה לכם רצפת פרקט יפה ואיכותית . 


 


 


 

אודות הכותב:

אינדקס בעלי מקצוע ביזזז

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il