מאמרים - חברת Arrow ECS ישראל החלה לשווק את סדרת מתגי הקצה החדשה של ג'וניפר EX2200 הדפסה מאתר מאמרים

חברת Arrow ECS ישראל החלה לשווק את סדרת מתגי הקצה החדשה של ג'וניפר EX2200

נכתב על ידי ילון מדר

[ הדפסת המאמר ]

חברת Arrow ECS ישראל, המפיצה את פתרונות ג'וניפר נטוורקס בישראל, החלה לשווק את סדרת מתגי הקצה החדשה של ג'וניפר בשם EX2200, המתווספת לסדרות המתגים  EX 4200, EX 3200, ומתגי השדרה (CORE) EX 8208 ו- EX8216.


קו מתגי EX2200 בעלי קונפיגורציה קבועה מציע פתרון לשכבת גישה יעילה בתצרוכת אנרגיה נמוכה, עבור רשתות בסניפים ובקמפוסים. המתגים הללו מבוססים על יכולות יישומי מערכת ההפעלה JUNOS של ג'וניפר נטוורקס ל- Layer 2 ו- Layer 3.


המתגים מסדרת הEX  מאפשרים תפעול פשוט, אמינות ברמת CARRIER GRADE ותשתית אחידה ואינטגרטיבית שיסייעו לעסקים להאיץ מימוש יישומים ושרותים על גבי רשת התקשורת שיתרמו להרחבת העסקים.

סדרת מתגי הEX  נועדה, בין השאר, לקדם את כלכלת תחום רשתות התקשורת על ידי הצעת פתרונות בעלות נמוכה יותר, מורכבות וסיכונים נמוכים יותר בהשוואה לטכנולוגיות מתגים אחרות ומאפשרת גישה מכל מקום ברשת לנכסים אסטרטגיים של הארגון, הפחתת זמני ההשבתה ברשת והגברת האבטחה הכוללת לנכסים משותפים לאורך הארגון המתרחב.


סדרת מתגי ה-EX של ג'וניפר מאפשרת לעסקים להפחית את הוצאות התפעול וההון, ובכך לשחרר תקציבי IT שיושקעו בטכנולוגיות ושירותים מתקדמים שיביאו לשיפור ביעילות התפעולית.

סדרת מתגי ה- EX הם בגדלים המתאימים לקמפוס, ל- Data Center, לסביבות המשרד המרוחק עם מרבית מאפייני החומרה והתוכנה של נתבי השדרה של ג'וניפר שתוכננו במיוחד לרשתות ספקי השירותים לתמוך באיחוד של נתונים, קול ווידיאו ע"ג רשת אחידה ויציבה במיוחד.


לדברי לאון סוסנר, מנהל פעילות ג'וניפר בחב' ARROW ECS, מתגי EX2200 משלימים את הפתרון המלא של ג'וניפר להקמת רשתות LAN ו- DATA CENTERS מרמת מתגי השדרה CORE ועד לרמת מתגי הקצה אשר בשילוב פתרונות אבטחת המידע של פיירוולים ו- IPS ומערכת ההפעלה JUNOS מהווה פתרון יחודי עם יתרון תפעולי משמעותי לארגונים.  


 

אודות הכותב:

ילון מדר, Allmedia http://allmedia.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il