מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הכנסה פסיבית זו הכנסה אשר בלתי תלויה בעשייה. הכנסה הנובעת מכך, שהכסף עובד למענינו במקום, שאנו עובדים עבור הכסף. רובינו היום מחליפים זמן בכסף, כלומר אנו בזבזנים במשרה מלאה ומרוויחים במשרה חלקית. מה הכוונה? שעון של משכנתא, שכר דירה ושאר התחייבויות מטקטק 24 שעות, נכון? כמה זמן אנו יכולים לעבוד? שעות העבודה שלנו מוגבלות. מה הפיתרון? מינוף... לדוגמא: תמלוגים מפטנט שיצרת, דמי שכירות שאתה מקבל עבור השכרת דירה שבבעלותך, דיבידנדים וכו'.


ישנן מספר דרכים לבניית הכנסה פסיבית:


·         כישרון - אתה שר יפה, צייר מעולה או בעל יכולת לכתוב ספר


·         הון - אתה מקבל מסבא בניין רב קומות ומשכיר את דירותיו


·         ידע ומזל - אתה לומד ולומד ואז משקיע בבורסה, שוק ההון


כלומר, אם אתה שכיר או בעל עסק קטן עליך לחשוב על מקור נוסף של הכנסה בכל חודש, שאינה באה רק מעבודה, זמן והשקעה שלך.

אחת הדרכים הנפוצות ליצירת הכנסה פסיבית היא קניית נכס נדל"ן והשכרתו, אך אליה וקוץ בה. בארץ המשכנתאות צמודות במלואן, ולכן, הן אינן נשחקות יחסית לערך הדירה. דבר נוסף הוא, שבארץ היכולת להשכיר את הנכס באופן קבוע ולטווח ארוך, די בעייתית. חילופי דיירים מורידים משמעותית את התשואה על הנכס.

עוד דרך, שנכללת תחת אותה קטגוריה היא תחום שוק ההון. הגיאות בבורסה בשנה האחרונה מרתקת את דמיון הציבור, ובכל קרן רחוב אתה יכול לשמוע על השקעות, שהניבו עשרות אחוזי רווח תוך חודשים ספורים. יחד עם זאת גם קרן של 100,000 ש"ח תכניס רק 20,000 ש"ח, שהם רווח נאה, אבל לא כזה, שמאפשר ללכת לשפת הים ולסמוך על ההכנסה השוטפת שהקרן מייצרת.

ישנה דרך נוספת להכנסה פסיבית – שיווק רשתי. דרך זו פשוטה, כי היא טבעית לנו, כלומר אנו תמיד מעברים מידע מפה לאוזן, אך לא קלה, כי ישנם פחדים, דעות קדומות ומטאפורות רבות ושליליות יחד עם זאת דרך זו כרוכה בהשקעה התחלתית קטנה יחסית ואפשרות למידה תוך כדי עשייה.
אני לא אשלה אתכם ואגיד, שאין צורך לעשות כלום והכסף יגיע מעצמו, אך קיימת שיטה מדויקת, תמיכה מקצועית ורצון של הסביבה לראות את ההצלחה שלך. בשבילי זו הדרך הטובה ביותר להכנסה נוספת אולי גם בשבילך?!
במידה ותרצה לשמוע פרטים נוספים, לראות את הערך שאתה יכול להפיק מהזדמנות אדירה זו עבורך או להתייעץ בנוגע לכל נושא אחר, לחץ כאן, אשמח לעזור.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il