מאמרים - כרטיסים להופעות סטאנד אפ הדפסה מאתר מאמרים

כרטיסים להופעות סטאנד אפ

נכתב על ידי daniel keren

[ הדפסת המאמר ]

מופע בידור מצחיק או בשמו השני מופע סטאנד אפ נחשב לאחד מסוגי המופעים המצחיקים ביותר בישראל ואפילו מהמבדרים ביותר.מופעי סטאנד אפ התחילו במועדונים קטנים כאשר האמן עלה לבמה ופשוט הצחיק את האורחים במועדון.ההופעות תפסו תאוצה וכיום ניתן למצוא הופעות של סטאנד אפ כמעט בכל מועדון.


למי שלא יודע אפילו ג'רי סיינפלד הגדול שעד עכשיו אנחנו רואים שידורים חוזרים של הסיטקום אשר נקרא על שמו ושעד היום נחשב לאחת מהתוכניות המצחיקות והפופולריות ביותר,אז אפילו סיינפלד התחיל את דרכו במופעי סטאנד אפ וכיום שהוא מובטל במשרה מלאה,הוא חזר להופיע מדי פעם וניתן לקנות כרטיסים להופעה שלו אם אתם בארצות הברית בתקופה הקרובה.


לפני שנים רבות היה מועדון מוביל שמערב חובבים ועד סטאנאפדיסטים ידועים כולם עברו דרכו והוא הקאמל קומדי קלאב ואילו כיום קיימים מודונים נוספים.אומנים שהתחילו אז וצברו תאוצה בם רועי לוי,שחר חסון ועוד ועוד.כיום גם לא חייבים לקנות כרטיסים להופעה של      סטאנד אפ,הסטאנדאפיסטים הגיעו גם לטלוויזיה כמו למשל התוכנית "צחוק מעבודה " של שלום אסייג ואפשר לציין ששלום אסייג אפילו כבש את קייסריה בהופעת סטאנד אפ.


כאשר אנחנו יוצאים לבילוי שהוא הופעת סטאנד אפ,אנחנו יוצאים בידיעה מראש שאנחנו הולכים לצחוק והרבה,לא סתם אומרים שצחוק הוא בריא לבריאות.צחוק גורם לשחרור של אנדרופינים חומר בגוף שגורם לנו לשחרור ולהרגשה טובה.


לאחר שהגענו למסקנה שסטאנד אפ זה בילוי ששווה לראות,צריכים לקנות כרטיסים להופעה של סטאנד אפ אם בקופות המועדונים,אם במשרדי כרטיסים ואם באתרים שניתן לקנות בהם כרטיסים באינטרנט.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il