מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

בארצנו הקטנה יש מספיק אפשרויות לאדם שמעוניין לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה.  נהג המעוניין ברכב חדש או "רכב ישן" יכול לפנות למוכר פרטי, לחנות רכבים או לבחור רכב דרך לוח רכבים. לפי נתונים סטטיסטיים, בשנים האחרונות נהגים ישראלים לרוב בוחרים לקנות את הרכביהם בלוחות הרכבים והכי פחות - אצל מוכרים פרטיים. ולבחירה כזאת יש מספר סיבות.


 


קודם כל, נהגים ישראלים חוששים לבחור רכב לא מספיק טוב בשבילם, רכב עם חסרונות מסוימים שאי אפשר לאתר בזמן בחירת הרכב וקנייתו אצל מוכר פרטי.  נהגים לא בטוחים שישלמו את הכסף שלהם עבור רכב שבאמת מתאים להם.


 


חוץ מזה, נהגים ישראלים ברובם לא רוצים לבזבז את זמנם לתהליך ארוך של מכירת הרכב שלהם וקניית רכב חדש – חיפוש רכב לפי מודעות, הסתכלות על מספר רב של רכבים וחיפוש דרכים לבדיקת הכנות של המוכר.


 


שמונה מתוך עשרה נהגים ישראלים בוחרים לחפש רכב חדש או רכב יד שנייה בחנויות רכבים או בלוחות רכבים של חנויות שונות.


 


היום נהגים ברוב המקרים קונים את המכוניות או בחנויות רכבים או בלוחות מכוניות באינטרנט. ולרוב הם מעדיפים להסתכל על הרכבים בלוחות מכוניות וירטואליים, מפני ש:


 


- אפשרויות הבחירה גדולות יותר.


- אפשרויות הבחירה נוחות יותר – לא צריך לצאת מהבית, כדי לבדוק את אפשרויות הקנייה.


- הלקוח מקבל יותר פרטיות.


-הלקוח מקבל יותר מידע. – על מצב הרכב, על מודל וק"ם, על הלוואות לקניית רכב, על ביטוח רכב ועל כל השאלות האחרות הוא מוצא תשובות מפרטות וברורות במקום אחד.  


- הלקוח מקבל זמן למחשבה ויחד עם זה אף אחד לא מפעיל עליו לחץ.


 


לכן, היום יותר ויותר ישראלים, גם כן תושבי ארצות אחרות, מגיעים לבחור רכב בלוחות מכוניות.


 


 


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il