מאמרים - טיול ועבודה באנגליה הדפסה מאתר מאמרים

טיול ועבודה באנגליה

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

אם אתה מעדיף פיש אנד צ'יפס על פני מנת פלאפל, אם כדורגל מבחינתך זה רק מנצ'סטר, צ'לסי וטוטנהאם, אם לדעתך מלכה יש רק אחת וקוראים לה אליזבת, ואם כל יום בין ארבע לחמש אתה יוצא להפסקת תה ולא משנה אילו דברים אחרים צריך לעשות כרגע – אז כנראה שאתה אנגלופיל אמיתי. מעוניין למצוא עבודה באנגליה ולהגשים את החלום לגור ולחוות את הממלכה הבריטית מבפנים, עכשיו זה הזמן! איך עושים זאת?


 


הישראלי הממוצע שאינו נושא בידיו דרכון של הממלכה המאוחדת או אחת ממדינות האיחוד האירופי רשאי לעבוד באנגליה באחד מהמקרים הבאים:


 


-          אם הוא סטודנט אשר רשום לאחד מהמוסדות המוכרים בממלכה המאוחדת. ויזת סטודנט מאפשרת לאדם לעבוד עד 20 שעות בשבוע בכל עבודה שהיא. הדבר כולל גם הרשמה לקורסי אנגלית שאורכים מספר חודשים, ולא רק הרשמה לתואר ראשון או תארים מתקדמים.


-          ניתן להשיג ויזה לאנגליה למטרות עבודה באנגליה במידה וחברה מקומית דורשת את שירותיו של אדם ספציפי, אם כי זוהי דרך מורכבת יותר.


 


החברות הישראליות הפועלות ברחבי הממלכה מודעות לחלוטין לתנאים הללו, ולכן בעת חיפוש עבודות באנגליה חשוב לוודא שהחברה המעסיקה שעמה יוצרים קשר דואגת להנפיק עבורכם את כל האישורים הדרושים כדי שתוכלו לעבוד במדינה באופן חוקי.


 


לבסוף, דעו שהמקום הטוב ביותר לישראלים באנגליה הוא לונדון, בשל הקהילה היהודית והישראלית הגדולה והחזקה שהתפתחה בה עם השנים. קבלו שני טיפים לחיפוש עבודה בלונדון באופן עצמאי:


 


-          בכל מכולת, הנקראת בלשון המקומית Newsagent או Off-License, ניתן לתלות מודעה על הלוח בעבור פאונד אחד בשבוע, למטרת חיפוש עבודה או מקום מגורים.


-          בכל שבוע יוצא בלונדון המקומון הישראלי 'ידיעות עלונדון', שבו מתפרסמות מודעות דרושים המיועדות במיוחד לישראלים – שווה מאוד לבדוק אותן.


 


עבודה נעימה ובהצלחה!

אודות הכותב:

מחפשים המלצות על עבודות מכירה באנגליה? אולי עבודה קניונים באנגליה? בקרו באתר שלנו www.musegallery.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il