מאמרים - רישוי למותג KANGOL הדפסה מאתר מאמרים

רישוי למותג KANGOL

נכתב על ידי אסתי וינברג

[ הדפסת המאמר ]

מה מקשר בין שנת 38 לשנת  83 - האמת שזה הרבה מאוד מעבר להיפוך המספרים. המשותף לשני התאריכים הללו היא חברת המותג "KANGOL". מותג מוביל בתחום הכובעים והאופנה בכלל שמולדתו הראשונית היא בריטניה.


 די לפרק את אותיות השם , כדי להבין שכבר בראשית עמדה תפיסה איכותית יחודית מאחורי ה מותג. האות K מסמלת קיצור למשי. האותיות ANG הן קיצור לאנגורה ואותיות OL הן קיצור לצמר. ובכן שלושה מוצרים מובילים , מאחדים מותג זה.


ל"KANGOL" מורשת עשירה, ושפה ייחודית בתחום האופנה המאפיינת את המוצרים שלה. יש בה שילוב בין השפעות תרבותיות ואופנתיות מרובות, שיוצרות יחד חותם ייחודי המהוה מעין שפה המאפיינת את המותג. 


כאמור החברה הוקמה באנגליה ב-1938. כחברה ליצור כובעים, שהיו לה זכיונות על ייצור כובעים לצבא, ואפילו המצביא המהולל מונטגומרי, חבש כובע משלהם. השוק העיקרי בזמנו היה של ייצור כובעי הבארט במלחמת העולם השנייה. כמו כן ייצרו כובעים לעובדים במקצועות שונים לגולפאים וכמובן לצבא.  


בשנות החמישים, הם פרצו לשווקים נוספים כגון כובעי ילדים ואז יצאו עם מוצר חדש שערב את כל המרכיבים הישנים למוצר חדש ואיכותי. בשנות ה-60 כובעי "KANGOL" כיסו את ראשיהם של כל הידוענים, העשירים והמפורסמים. ואפילו החיפושיות הופיעו עם כובע שלהם, על ראשם. אין ספק שאותם סלבריטאים ידעו היטב במה לבחור. כך עברו השנים ובשנות השמונים, תרבות ההיפ-הופ אימצה אותם בחום אל ליבה, וכך דמויות מוכרות כגון סילק ריץ' התהדרו בכובע של "KANGOL".אין ספק בתקופה בין שנות השמונים לשנות התשעים נעשה הקשר בין המותג "KANGOL" לתרבות, המוזיקה והקולנוע לחזק מתמיד. כידוע אפילו ליידי דיי. התהדרה בכובע משלהם.


 גם היום כל הסלבריאטים המובילים בעולם בוחרים במוצרי "KANGOL". בעיקר כל אלה שידועים בטעמם האופנתי המשובח והעדכני. מדונה לדוגמא. תוכלו למצוא עדות לכך גם על שערי הירחונים והשבועונים המובלים בעולם.


 מה שמאפיין את המותג היום הוא ביטוי לריבוי התרבויות והתפיסות בחברה המודרנית. הנחת היסוד של המעצבים, היא שאם תיהיה פתיחות רבה בין תרביות, כפי שנעשה בתחום  האופנה יש סיכוי לתקשורת והבנה עמוקים יותר בעולם.


 מותג ה"KANGOL" עושה מיזוג בין אייקוני תרבות , במיטב העיצוב עם המורשת הבריטית, ארוכת השנים, בשילוב סגנון הרטרו, היפ-הופ ומגמות חדשות, חמות ועדכניות בתחום האופנה.


 ואם מדברים על ימינו הרי הכובע מככב במיטב מקומות החשיפה. כך הופיעו ידוענים עם כובעים של "KANGOL" בתוכנית של ג'יי לנו, וב-2009 חבש אמינם כובע שלהם, כשהופיע  בקליפ הידוע שלו. היום מדובר על מותג מוכר, אהוב ומבוקש, שמוכר איכות. סמל הקנגרו מוכר היום בכל מדינות העולם, כזה המסמל את המותג "KANGOL". המותג הוא כיום עם זיכיונות לרישוי


שנמכרים טוב בכל העולם. ומופץ גם באירופה וארה"ב. קו המוצרים מגוון, וכולל כובעים מסוגים שונים, לילדים מבוגרים וכובעי עבודה. יש גם לתיקים, נעלים, ואופנה המותאמת לכל ימות השנה. בקיצור קיימות בו כל הקטגוריות האפשריות כולל, שעונים,  משקפיים ועוד . בקיצור הכול כולל הכול.


 ומה שעליכם לעשות כדי להיות חלק מההצלחה הזו הוא לפנות לחברה לרישוי מותגים לצורך קבלת  זיכיון למותג, ולאחר מכן כל השאר כבר יהיה היסטוריה, של הצלחה כמובן!!! אל תהססו פנו עוד היום.

אודות הכותב:

אסתי כותבת מאמרים  ועוסקת  גם בכתיבה יצירתית. בעברה עבדה בעיתונות הכתובה ועסקה גם בכתבות תדמית.  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il