מאמרים - איך לנסוע ברכב עם חיות מחמד הדפסה מאתר מאמרים

איך לנסוע ברכב עם חיות מחמד

נכתב על ידי ליה שמידט

[ הדפסת המאמר ]

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

אתה בעל רכב, שקנית בלוח רכבים או בחנות, או בכל מקום אחר. אבל יחד עם זאת, אתה גם בעל חיית מחמד- כלב, חתול, חולדה או יצור אחר, שמכניס לתוך החיים שלך חום, אהבה ושימחה. ולפעמים אתה חייב לקחת לנסיעות גם את בעל החיים שלך. הנסיעות האלה יכולות להיות קצרות או ממושכות, אבל בכל מקרה אתה חייב לארגן אותן כך, שבעל החיים ירגיש בטוח ונוח, בדיוק כמו שאתה מרגיש ברכב שלך, שקנית פעם בלוח מכוניות או במקום אחר.


 


והנה כמה עצות, שיעזרו לך בהשגת המטרה הזו.


 


1) חולדה, או אוגר, או צב אתה יכול להכניס לתוך אקוואריום פלסטיק עם מכסה שנותן לאוויר לעבר ולשים על המושב לידך, ולא לדאוג יותר –אולי רק לזה שהמכסה יהיה סגור היטב. מומלץ לקנות כלוב נוח להעברה גם לחתול או כלב שלך. אם הכלב גדול מדי, אז מומלץ ללמד אתו מגיל הרך לנסוע ברכב ולשבת בשקט. אוכל טעים וידיים אוהבות יכולות לעזור בשיעורים אלה. גם כן, כדאי לזכור שנסיעות ראשונות לא צריכות להיות ארוכות יותר מחצי שעה.


 


2)  לא כדאי לנסוע אם חיית המחמד לבדך. עדיף שיהיה ברכב עוד משהו, שיוכל להרגיע את החיה ולגרום לה לשבת בשקט. את האדם הזה החיה צריכה להכיר ולאהוב.


 


3)  לפני הנסיעה צריך לדאוג לקחת לחיה אוכל, מים וקערות בשביל אוכל ומים. עדיף גם לקחת בשביל חיה איזו שמיכה או שטיח. כל החפצים האלה צריכים להיות מוכרים לחיה, ובעלי ריח שלה.


 


4) אם מדובר בכלב, אז כדאי לפני הנסיעה לעשות איתו טיול, כדי שהכלב יעשה את כל הצרכים שלו.


 


5) לא כדאי להאכיל את החיה יותר מדי לפני הנסיעה, אבל גם לא צריך לשעיר אותה רעבה.  במקרה שמדובר בחייה קטנה, כדאי לתת לה אוכל לדרך, להכניס אותו לתוך אקוואריום, יחד עם סמרטוט חם ורך.


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il