מאמרים - אודות מותג האופנה VOODOO DOLLS הדפסה מאתר מאמרים

אודות מותג האופנה VOODOO DOLLS

נכתב על ידי אסתי וינברג

[ הדפסת המאמר ]

מדובר במותג גלישה אוסטרלי מוכר וידוע בעולם האופנה  VOODOO DOLLS  .המותג פרץ לפני כעשר שנים ומוכר כיום לכל חובבי גלישת הגלים בעולם. לתפיסתם של מפתחי המותג הוא מייצג כיום את האישה המודרנית, שרוצה לגלוש וזקוקה לביגוד נוח יפה ומתאים. כך פותח המותג הנותן מענה לצורך זה תוך פיתוח מכלול אופנתי.


 VOODOO DOLLS רואה לעצמה משימה ללוות את הגולשות באשר הן. בגלישת גלים וגם בגלישת סקי. המוצרים מותאמים לשהות בחוף הים , במים בגלים. יצרני המותג רואים זאת לא כספורט, אלא כדרך חיים. מדובר בדור חדש של גולשות שיש להן סגנון- סגנון המותג   VOODOO DOLLS.


הפריצה הראשונה של המותג נעשתה באוסטרליה בחוף הזהב אך מאז הפך המותג למוביל ומוכר בעולם כולו.פותח קו אופנה שכולל ביגוד ואביזרים נלווים המופצים במקומות רבים בעולם.


למעצבי המותג ויצרניו חשוב מאוד איך תראי. הם רוצים שתרגישי הכי טוב שאפשר וזה אומר ביגוד ואביזרים בקו צעיר, כייפי, קולי, סקסי וחתיכי. המותג מיועד לנשים צעירות בגילאי 16-24 ומשקף עולם אופנה מקיף.


הם מעוניינים ליצור תפיסת חיים כוללנית שעוטפת את כל מוצרי ה- VOODOO DOLLS.  יש הענות והקשבה לצורכי ורצון הלקוחות. המותג מכיל קו שלם של תיקים, ביגוד פנאי, וחוף. הלבשה תחתונה, משקפיים ועוד. הכל משלב קלילות צבעוניות ונעורים.


מותג הגלישה האוסטרלי הזה מייצר מוצרים לקהל נשי צעיר עם נגיעות באופנת הרחוב והשפעות חזקות מעולם הגלישה. יש דגש חזק על העיצוב והאיורים המופיעים בו.יש גם נגיעות בקולקציה באופנת גלישת השלג כולל ביגוד של טי שרטיים, חצאיות, מכנסים וציוד רב נוסף.


החברה תומכת באירועי גלישה ומהוה נותנת חסות לאירועי גלישה מסביב לעולם מאוסטרליה עד לאירועי גלישת גלים בבארז' שבצרפת והם גם נוכחים באנגליה ועוד מקומות רבים נוספים.המוצרים מיוצרים באיכות גבוהה, וזכו כבר למסעות שיווק חזקים בעולם , כך שתוך זמן קצר יחסית הפך המותג , למותג אופנה עולמי הזוכה להכרה ונהנה מאמינות רבה.


 


 

אודות הכותב:

אסתי כותבת מאמרים  ועוסקת  גם בכתיבה יצירתית. בעברה עבדה בעיתונות הכתובה ועסקה גם בכתבות תדמית.  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il