מאמרים - הפקת בת מצווה הדפסה מאתר מאמרים

הפקת בת מצווה

נכתב על ידי עינת בלונדר

[ הדפסת המאמר ]

 


בת מצווה הינו מאורע חשוב בחיי כל ילדה והוריה. זהו היום המציין את המעבר מילדות לבגרות עקב כך אירוע בת מצווה מקבל משמעות שונה מאשר יום הולדת רגילה.


ישנם מספר דרכים לציון מסיבת בת מצווה :   1. אירוע באולם אירועים מושקע ומתוכנן ברמה של מיני חתונה בשיתוף כל המשפחה ומעט חברים - הדרך הרווחת בעבר .

  2. אירוע ברחבי מועדון בת מצווה שאליו מוזמנים כל חברי הילדים מהכיתה ומהשכבה , כמו כן ניתן לשלב מתחם לאונץ' שבו ישבו המשפחה הקרובה.

  3. טיול בת מצווה לחול - דרך מיוחדת לציון בת מצווה תוך לקיחת חלק בחוויה בלתי נשכחת.


בניגוד לציון יום הולדת באמצעות מסיבת יום הולדת משפחתית או עם החברים ציון בת מצווה הינו משמעותי יותר ולכן אירוע מסיבת בת מצווה צריך להיות מושקע יותר .


 הדרך הרווחת כיום בקרב בנות המצווה הינה הפקת מסיבת בת מצווה ברחבי מועדון לבת מצווה בשילוב אטרקציות מדליקות .


 מסיבת בת מצווה שכזו מאגדת כמה יתרונות :  1. עלות סבירה לציון אירוע מיוחד זה.

  2. מבסס את הילדה חברתית בשכבה.

  3. בגיל זה לרוב הילדים לא מעוניינים בחברת משפחתם הרחבה ואורחים שהם לא מכירים הם מעדיפים לחגוג את מסיבת בת מצווה עם החברים מהכיתה והשכבה.


 דגשים להפקת מסיבת בת מצווה במועדון :   1. קלות הגעה למקום - במידה והמקום מרוחק יש להזמין הסעה ( לרוב המועדונים יש הסדר עם חברת הסעות)

  2. מראה המקום - עקב הטרנד שהתפתח כמעט כל מקום אירועים מוכן לפתוח את שעריו לחגיגת מסיבת בת מצווה , אנו ממליצים לא להטפתה וללכת למקומות המזוהים כמועדונים לבת מצווה , הם ידעו לבנות את האירוע בצורה המתאימה ביותר לחוגגת.

  3. מנחה האירוע - לרוב במסיבת בת מצווה יש מנחה שהוא גם תקליטן שמנחה את האירוע ומשלב משחקי חברה ואטרקציות לילדים.

  4. אטרקציות - אטרקציות הם חלק בלתי נפרד מהאירוע , אנו ממליצים לא לחסוך באטרקציות כיוון שהם מה שנותנים את האופי לאירוע ומשאירים זיכרון מהאירוע שלא יפסיקו לדבר עליו.


  אין ספק שלחגיגת מסיבת בת מצווה ברחבי מועדון בת מצווה ישנם יתרונות רבים ואף מהווה חיסכון רב בעלויות מבלי להוריד מחשיבות ציון אירוע זה .


 

אודות הכותב:

SeoEvent חברת קידום אתרים בגוגל . בין לקוחותינו - מוסיקה לאירועים , מועדון בת מצווה , הפקת בת מצווה ואטרקציית מגנטים לאירועים ועוד

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il