מאמרים - אולם לעולם הדפסה מאתר מאמרים

אולם לעולם

נכתב על ידי יורי פוחצ'בסקי

[ הדפסת המאמר ]

מתחתנים ורוצים לערוך אירוע גדול? ואיפה אתם מתעתדים לחגוג? כולם מדברים על כך שאולמות אירועים זה כבר פאסה, ושגני אירועים זה הסטנדרט החדש – עם מרחבים גדולים וירוקים. אבל כל אלה לא לוקחים בחשבון את אולמות האירועים החדשים שקמו להם בארץ בשנים האחרונות, אשר רחוקים שנות אור מאותם מקומות במרכז אזורי תעשיה, ומגדירים מחדש את המושג המוכר 'אולם אירועים'.


אולמות אירועים – דווקא כן


קבלו עכשיו ארבע סיבות למה כן מומלץ לערוך את האירוע הבא שלכם באולם ואילו דברים אין בשום גן אירועים, אך תמיד ניתן למצוא באולמות:
    • מיזוג אוויר וגג מעל הראש – עקב היותם מקום סגור, אולמות אירועים מתאימים לחגיגות בכל עונה ובכל מזג אוויר. גם גן האירועים הכי מפואר לא שווה כלום כאשר בחוץ יורד גשם זלעפות ואי אפשר להנות מהגנים הפורחים שבמקום.

    • אולם סגור לחגיגות עד אור הבוקר – לפעמים נהנים כל כך בחתונה עד שלא רוצים ללכת הביתה. אולם לאירועים שממוקם באזור ללא בתי מגורים סביבו (בשונה ממרבית הגנים הממוקמים במושבים וקיבוצים), מאפשר לחגוג עם מוזיקה וריקודים עד שאחרון האורחים עוזב את המקום.

    • מיקום מרכזי – גני אירועים מתהדרים תמיד באווירה כפרית, אבל האם ניסיתם פעם לקחת מונית או אוטובוס לאחר מהכפרים הללו? כמעט כל אולם חתונות ממוקם באיזור עירוני מרכזי שהגישה אליו נוחה ביותר, ברכב פרטי או אפילו בתחבורה ציבורית. כך, אין צורך לגרור את המוזמנים שלכם לאמצע שומקום.

    • מחיר נוח – אולי לא מדובר בכל האולמות ובכל הגנים, אבל לרוב מחיר אירוע באולם נמוך משמעותית מאירוע בגן, אפילו כאשר מדובר באולם יוקרתי.

אמרו לכם שאולמות אירועים זה כבר לא זה? מסתבר שדווקא לדברים מסויימים לא פשוט למצוא תחליף. אז במידה ואתם מחפשים כרגע מקום להתחתן, אל תפסלו את האולמות כל כך מהר. בקרו בהם, התרשמו, והחליטו לפי טעמכם – אולי עוד תופתעו ממה שתגלו.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il