מאמרים - ארונות אמבטיה - כך תבצעו את הבחירה הנכונה הדפסה מאתר מאמרים

ארונות אמבטיה - כך תבצעו את הבחירה הנכונה

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

לא צריך להיות מעצב פנים בשביל להבין את חשיבותם של ארונות האמבטיה בעיצוב חדרי האמבטיה. ארונות אמבטיה הם אחד האלמנטים המרכזיים בתוך חלל חדר האמבטיה שיכולים בקלות לשנות את כל האווירה במקום. הם אלו המכתיבים את הטון המרכזי ולו רק בשל גודלם והחלל אותו הם תופסים. לכן אין להקל ראש בבחירת ארון האמבטיה האולטימטיבי עבורכם.


התאמת הארון לחדר האמבטיה


כשבוחרים ארונות אמבטיה חשוב להתייחס למספר קריטריונים: ראשית, למידותיו. אם לא תקפידו לבחור באופן מדויק את המידות של ארון האמבטיה המתאים ספציפית לחדר האמבטיה שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב קבוע של אי נוחות. חשוב שהארון ישאיר מספיק מקום בשביל לפתוח את דלתותיו בקלות ובנוחות ובשביל שתוכלו לצאת מהמקלחון שלכם ללא חשש להיתקל בארון.


שנית, חשוב להחליט לאילו צרכים ישמש אתכם ארון האמבטיה שלכם. ארונות האמבטיה מגיעים במגוון גדלים ויכולים להכיל מספר שונה של מדפים. השתדלו לרשום על דף באופן מפורט את צפי התכולה שאמורה למלא את ארון האמבטיה שלכם כדי שלא תגלו מאוחר יותר שחסר לכם ספייס או שיש לכם יותר מדי ספייס מיותר. התכולה האופיינית שעשויה למלא ארונות אמבטיה היא מגבות, ביגוד תחתון, מוצרי ניקיון וטיפוח כמו תחליבי רחצה וקרמים, מוצרי איפור ותרופות.


השלב הבא הוא בחירת העיצוב של ארונות אמבטיה. כאשר בוחרים את החומר שממנו עשויים ארונות אמבטיה, חשוב מאוד לקחת בחשבון שהם ימוקמו בחלל עם תנאי לחות ומים גבוהים ולכן כדאי לבחור בחומרים עמידים בתנאי אלו. ניתן לבחור בארונות אמבטיה בגימורים שונים או בשילוב עם חומרים אחרים כמו זכוכית ומתכת, ציפוי פורמייקה או ציפוי עץ מלא.


אודות הכותב:

מחבר המאמר הינו מעצב פנים מוביל בישראל המתמחה בין היתר גם בבחירה נכונה של ארונות אמבטיה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il