מאמרים - ברזים - השיק והטריק הדפסה מאתר מאמרים

ברזים - השיק והטריק

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

ברזים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ועל אף שהם אביזר עיצובי קטן, יש להם תפקיד גדול בהענקת נופך ואווירה לעיצוב הכללי של אותו מקום.


כיצד בוחרים את הברז האידיאלי עבורכם?


השלב הראשון בבחירת ברזים הוא הייעוד שלהם. האם הברז שאתם מחפשים מיועד למטבח? לאמבטיה? לשירותים? לחצר? בוודאי תרצו להשקיע יותר בברז המיועד לאמבטיה ולשירותים יותר מאשר בברז המיועד לחצר.


השלב השני הוא בחירת הברז שיהפוך לחלק מהעיצוב הכללי שלכם. אם הסגנון הכללי של האמבטיה שלכם הוא מאוד נקי ובעל צבעים בהירים ופסטליים, אולי תרצו דווקא ללכת על טוויסט מעניין ולבחור בברז בגוון ניאוני? או שלהיפך, תרצו לשמור על הרמוניה עיצובית ולבחור בברז בעיצוב ויקטוריאני שישלים את המראה הכללי?


השלב הבא בבחירת הברזים הוא עניין הנוחות והאיכות. לא משנה עד כמה יפים הברזים שחשבתם לשלב בחדר האמבטיה/שירותים/מטבח שלכם, אם אינם פרקטיים ונוחים לשימוש, הרי שאינם שווים השקעה. אל תתפשרו על עניין הנוחות והאיכות רק כי נתקלתם בברז בעיצוב שמעולם לא ראיתם קודם, סביר להניח שאם תחפשו עוד קצת, תמצאו משהו דומה מחומר איכותי יותר וידידותי למשתמש.


אופציות וגימיקים


מגוון הברזים הקיים היום בשוק מאוד רחב הן מבחינת צבעים, הן מבחינת עיצובים והן מבחינת החומרים ומשלב מבחר גימיקים עיצוביים כמו נורות LED המשנות את צבען לפי טמפרטורת המים, חיישנים שונים המפעילים את הברז באופן אוטומטי כשמתקרבים אליהם ועוד. קיימים גם ברזים נסתרים שניתן לשלב אותם במקלחת. הגימיקים, כמובן, מותאמים לייעוד שלהם.


אודות הכותב:

מבחר המאמר הינו מעצב פנים מוביל בישראל המתמחה בבחירה נבונה של ברזים לבית ולגינה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il