מאמרים - איך לבחור משרד עורכי דין? הדפסה מאתר מאמרים

איך לבחור משרד עורכי דין?

נכתב על ידי אמיר כהן

[ הדפסת המאמר ]


אם בעבר בלא רחוק עורכי דין היו משמשים את האזרח הקטן רק במקרה חירום, כאשר נעשה לו אי צדק מהותי או חלילה כאשר הסתבך עם רשיות החוק, הרי שכיום בשל ה"משפטיזציה" של החברה בישראל כמעט כל אדם צריך להעזר בשרותיו של עורך דין בתחנות שונות במהלך החיים. יחד עם העליה החדה במספר עורכי הדין גדל מספר השירותים שהם מצעים כך שבסופו של דבר נראה שלמרות ה"אינפלציה" במספר עורכי הדין במדינת ישראל, רובם ככולם ימצאו עבודה בסופו של דבר, גם אם רמתם המקצועית והכישורים שלהם אינם העיפרון הכי מחודד בקלמר....  יחד עם זאת, במקרים רבים האזרח פשוט לא יכול להרשות לעצמו לשכור עורך דין בינוני.

גם כאשר התיק לא יגיע בסופו של דבר להתדיינות בבתי המשפט יש ליכולותיו של העורך דין השפעה גדולה למדי על עתידו הפיננסי של הלקוח.  לא חסרים סיפורים על אנשים שהפסידו את כל הונם בגלל עורך דין בינוני שייצג אותם בעסקת נדל"ן מפוקפקת  ויש לא מעט מקרים שבהם נפגעי תאונות דרכים לא זכו לקבל את כל הזכויות המגיעות להם רק בגלל שעורך הדין שלהם לא יצג אותם נאמנה.

אז אם גם אתם עומדים לבחור אחד ממשרדי עורכי דין רבים שקיימים בארץ,  ששייצג אתכם בסוגיה משפטית בעלת ערך, יש לנו כמה עצות שיוכלו לסייע לכם לבחור עורך דין מהשורה הראשונה.

העדיפו משרדי בוטיק לתחום שלכם
אם אתם זקוקים לשירותיו הטובים של עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין העדיפו לפנות למשרד שזהו תחום ההתמחות היחיד שלו – עורכי הדין במשרד יכירו היטב את ההתנהלות מול חברות הביטוח ועל סמך נסיון העבר העשיר שלהם יוכלו להבטיח לכם את סכום הפיצויים הגבוה ביותר שאפשר להשיג. לעומת זאת, אם אתם צריכים עורך דין שילווה עסקת נדל"ן שאתם מתעדים להוציא אל הפועל, פנו למשרד שמתמחה במקרקעין.  על אף שכולם נקראים "עורכי דין" יש הבדל גדול בין העבודות של כל אחד מהמשרדים והתמחות בנושא אחד לא מבטיחה תוצאות בנושא אחר...

קבלות והמלצות
אם אתם מתכננים לעשות פעולה שהיא קצת פחות סטנדרטית מאשר מילוי טפסים למס שבח דרשו מהמשרד קבלות – אל תתביישו לשאול מה השיג המשרד בעבר בעבור לקוחותיו.

אודות הכותב:

אמיר כהן
מנהל פרוייקטים - SEO קידום אתרים
חברת אי.קיי דיזיין
www.ekdesign.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il