מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 


קבעתם תאריך ואת מלאת התרגשות לקראת היום הגדול. ההכנות רבות וצריך להתרוצץ בין אולמות לטעימות ובחירת שמלות כלה. את חולמת איך תראי בשמלה המחמיאה לגזרתך אך במדידות את מגלה שאם לא תשילי מעלייך קילוגרמים עודפים, לא תוכלי להשתחל לשמלה החלומית. יש לך חודשים ספורים למשימה ולכן כדאי שתדלגי על הטעימות ותרשמי עוד היום לסטודיו כושר נשים.


רק בעזרת התעמלות לנשים קבוצתית או עם מאמן כושר אישי, תוכלי להגיע לתוצאות מהירות.


 סטודיו כושר נשים כולל מגוון רחב של שיעורים מהבוקר עד הלילה. תוכלי להשתתף בשיעורי פילאטיס העוזרים ליציבה וחיזוק חגורת הכתפיים, שיעורי עיצוב וחיטוב המחטבים את האזורים הבעייתיים כמו הישבן, הזרועות, הירכיים והמותניים. תוכלי לשרוף שומנים בשיעורי אירובי, קיקבוקסינג או ספיניניג. התעמלות זו טובה לסיבולת לב ריאה, מזרזת את ההרזיה ומשאירה אותך במצב רוח מרומם. תוכלי לפרוק את כל המתחים והלחצים של לפני החתונה ולחטב את גופך בו זמנית.


 השיעורים הקבוצתיים נערכים באווירה מהנה, עם מוזיקה קצבית ובנוסף תוכלי לקחת שיעורים עם מאמנת כושר אישית. שיעורים אלה הם פרטיים ונערכים אחד על אחד. כשאני מאמנת באופן אישי אני בונה תוכנית המותאמת לצרכייך ויכולתך. אני מלווה את האימונים האישיים והקבוצתיים בייעוץ תזונתי ומייעצת לך מה לאכול לפני ואחרי אימון ובאופן כללי. שילוב של תזונה בריאה ונכונה עם התעמלות נשים הוא שילוב מנצח להרזיה בריאה. תוכלי לשלב את השיעורים הקבוצתיים עם האימון האישי וליהנות  מתוצאות מהירות ומפתיעות.הקילוגרמים יושלו עד מהרה,  עם חיטובים  במקומות הנכונים ו ביום החתונה תוכלי ללבוש את השמלה עליה חלמת ולגרוף מחמאות.


 לאחר החתונה צריך לשמור על הגזרה  ולא להזניח את הצורה החיצונית ואת הבריאות. לשם כך יש להתמיד בשיעורי הכושר ובתזונה נכונה. כשאת רוכשת את אורח החיים הבריא את כבר לא יכולה אחרת, הספורט ממכר ואת נהנית משעות איכות והנאה בסטודיו, עליהן את לא מוכנה לוותר. התמדה באימונים תאפשר לך לשמור על  ההיקפים ולרכוש בגדים מחמיאים וחתיכיים.  מכיוון שההרזיה נעשית תוך שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן ולא מתבססת על דיאטות לא בריאות, קל לשמור עליה. את לא תחושי רעב ולא תוכלי מאכלים משמינים ועתירי סוכרים. ההדרכה והליווי הצמוד במהלך תכנית האימונים, מאפשרים לך לשאול כל שאלה ולפתור כל בעיה שעולה. 


 

אודות הכותב:

גלית לביא, מאמנת כושר אישית ומנהלת את רשת סטודיו SHE

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il