מאמרים - הדפסה על ספל - מתנה ליומולדת הדפסה מאתר מאמרים

הדפסה על ספל - מתנה ליומולדת

נכתב על ידי רז ולד

[ הדפסת המאמר ]

מי שמחפש מתנה מקורית יודע כמה קשה למצוא אחת כזו. לא מזמן חגגנו יום הולדת בגן של בתי הצעירה וכחלק מהמסורת שהשתרשה לה בשנים האחרונות, היינו צריכים להביא מתנה לכל אחד מילדי הגן. בתי הצעירה ביקשה שנביא משהו אחר מאשר כל הילדים האחרים. אשתי ואני כבר חשבנו שנצא מזה עם שקיות הפתעה שנקנה בחנות הסמוכה לסופר ובכך יסתיימו החגיגות. אך מסתבר שלגברת הקטנה יש דעות די גדולות ונוקשות.


 


וכך פתחנו בחיפושים אחר המתנה המתאימה, שתשמח את בתנו הדעתנית ואת ילדי הגן הצעירים. וכך גם הגענו לרעיון המדליק של הדפסה על ספל. אמנם המתנה מתאימה לגילאי שלוש פלוס, אך למזלנו את המשוכה הזו עברנו בשלום, ואנחנו בשעה טובה חגגנו יום הולדת ארבע לנסיכה.


 


הדפסה על ספל מסתבר זו פעולה פשוטה ויצירתית, אשר שילבה את הצורך בפעילות חברתית עם הילדה ובעיסוק שתפס אחר הצהריים שלמים. ומי כמו הורים צעירים יודע להעריך פעילות נעימה שעוזרת להעביר עוד יום בחיק המשפחה ולא מול המחשב או הטלויזיה. אין הרבה כאלו. הדפסה על ספל היא אחת מאותן המלצות שגילינו ונשתמש בהן שוב גם בעתיד.


 


אז ישבנו יחד ובחרנו תמונה שבה מופיעים כל ילדי גן הקונצונים (כן ככה קוראים לגן, זה השמות היום), החלטנו איך למקם את התמונה ובלחיצת כפתור אחת שלחנו את הספל להדפסה.


יש מבחר עצום של ספלים והדפסה על כוסות הפכה היום לטרנד מבוקש בכל הגילאים.


יש ספל הפלא שהתמונה עליו מתגלית רק לאחר מזיגת המקשה החם או הקר לתוכו, וככה ביום יום הוא נראה כמו עוד ספל לבן (או שחור) משעמם וחד גוני. יש ספל חיות שהידית שלו בצורת נמר או ברווז ויש אינסוף רעיונות להכין מתנות באמצעות הדפסת תמונותעל כוסות.


[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il