מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

החלקת שיער יפנית מהווה פריצת דרך בתחום עיצוב השיער. מדובר בהחלקה קבועה, בריאה ואיכותית, הנשארת לאורך זמן ומשווה לשיער מראה בריא וחזק יותר.
שיטת ההחלקה היפנית מתאימה לכל סוג של שיער, למעט שיער יבש באופן קיצוני, או קצר מאוד.

הבדל בין החלקה יפנית להחלקה רגילה:
להבדיל מהחלקה רגילה, כזו שעושים עם פן או מחליק שיער, החלקה יפנית היא החלקה קבועה, כלומר השיער לא יחזור למצבו הקודם לאחר החפיפה הראשונה. כמו כן, החלקה יפנית מתבצעת רק פעם במס' חודשים, כאשר יש צורך להחליק את השורשים, ואינה מייבשת את השיער וגורמת לנשירתו.

איך עושים את זה?
תהליך ההחלקה לוקח בין 3 ל-5 שעות, תלוי באורן השערה.
במהלך ההחלקה, מוחדרים לתוך השיערה חומרים כימיים שונים, ולבסוף השיער עובר החלקה רגילה על ידי מגהץ שיער. באופן זה השיר נשאר חלק באופן קבוע.
החלקת שיער יפנית יכולה להתבצע בכל מספרה אשר הוסמכה על ידי היבואן המורשה למוצרי החלקה יפנית. מומלץ לשים לב כי החומרים בהם משתמשים בתהליך ההחלקה הם אכן החומרים המקוריים והמתאימים.

כמה זמן זה מחזיק?
ההחלקה היפנית היא החלקה קבועה, כלומר, השיער לא יחזור להיות מתולתל יותר. אולם, יש לקחת בחשבון כי השיער החדש שיצמח עם הזמן לא עבר החלקה, ולכן יש לחזור על ההחלקה לשורשים החדשים פעם במספר חודשים, עד שנה.
בשביל לתחזק את השיער המוחלק ולהגיע לתוצאות ההחלקה הטובות ביותר, כדאי להקפיד על חפיפה במוצרי שיער איכותיים, טיפולי מסיכה לשיער פעם בחודש, וגזירת הקצוות היבשים פעם במס' חודשים.
 
מחירים:
מחירי החלקה יפנית נעים בין 2000 ל 7000 שקלים, תלוי באורך השיער ובאיכות החומרים. הדבר לא זול, אבל לקוחות רבות מוציאות כסף רב על החלקה רגילה באופן קבוע, ולכן ברבים מהמקרים החלקה יפנית תהיה משתלמת יותר.

אודות הכותב:

מחברת המאמר הינה עיתונאית המתמחה בנושאי יופי וטיפוח, ביניהם גם מספרות מובילות, החלקת שיער (החלקה יפנית והחלקה ברזילאית) ועוד.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il