מאמרים - איילון ביטוח רכב הדפסה מאתר מאמרים

איילון ביטוח רכב

נכתב על ידי מור ידעי Mor Yadai

[ הדפסת המאמר ]


איילון ביטוח רכבחברת איילון ביטוח רכב הוקמה בשנת 1976 על ידי משפחת רחמני. איילון ביטוח רכב משווקת פוליסות ביטוח רכב מכל הסוגים הקיימים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. הפוליסות של איילון ביטוח רכב שומרות על סטנדרטים גבוהים והחברה מקפידה על שירות לקוחות מקצועי, יציב, יעיל ואמין לאורך כל שנות קיומה. איילון ביטוח רכב מגישה לקהל לקוחותיה את פוליסות ביטוח ברכב המשתלמות, האטרקטיביות והכדאיות ביותר לכל ציבור הלקוחות הפוטנציאלי שלה הפזורים ברחבי מדינת ישראל.
התאמת פוליסת הביטוח לרכב על פי צרכיו של הלקוח נתפסת בעיני חברת איילון ביטוח רכב כבעלת חשיבות עליונה לקבלת הגנה ראויה וצמצום חשיפת הסיכונים ללקוח בכל נסיעה ונסיעה שלו. זאת הסיבה שחברת איילון ביטוח רכב דואגת להביא אל ציבור הלקוחות שלה מגוון רחב של פתרונות לביטוח רכב המתאימות לצרכי הלקוח ונתוניו האישיים ההתחלתיים.


תוכנית אוטודיל של חברת איילון ביטוח רכב :
חברת הביטוח איילון ביטוח רכב מציעה ללקוחותיה תוכנית ביטוח רכב המכונה על ידה "תוכנית אוטודיל".זוהי תוכנית לביטוח רכב משתלמת ביותר הכוללת בתוכה מבצעים, הנחות והטבות שונות. תוכנית ביטוח רכב אוטודיל היא תוכנית חדשנית וייחודית של חברת איילון ביטוח רכב למבוטחי החברה בעלי רכבים פרטיים ומסחריים משפחתיים מסוג וואנים.
תוכנית הביטוח אוטודיל של חברת איילון ביטוח רכב מתאימה לנהגים מעל גיל 24 ללא עבר תעבורתי של תאונות דרכים או תאונות מכל סוג שהוא או הגשת תביעת ביטוח בשלוש השנים טרם ההצטרפות לתוכנית אוטודיל.
תוכנית ביטוח הרכב אוטודיל של חברת איילון ביטוח רכב מאפשרת לך להינות מהטבות ייחודיות, שלל מחירים מוזלים, שירותי דרך וגרירה במשך 24 שעות ביממה וחבילת הרחבות מפתה ביותר.
ההטבות הכלולות בתוכנית אוטודיל של חברת איילון ביטוח רכב הינם: אספקת רכב חלופי, תיקון שמשות, שירותי דרך וגרירה, הגנה ויעוץ משפטי, פיצוי עבור רדיו דיסק, הרחבה במקרה של פגיעה בצד שלישי, ביטוח במקרה של תאונות אישיות, פיצוי במקרה של נזק לאביזרים שונים, תשלום הפרש שווי הרכב במקרה של אובדן גמור, אין השתתפות עצמית במקרה של נזקים בניסיון פריצה או גניבה לרכב, פיצוי על ימי אשפוז כתוצאה מתאונה או ממחלה,

אודות הכותב:

"אינשורנס-פרייס" - "ביטוח רכב השוואת מחירים"


Mor Yadai

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il