מאמרים - ורידים בולטים : שיטות ריפוי חדשות למחלת ורידים בולטים הדפסה מאתר מאמרים

ורידים בולטים : שיטות ריפוי חדשות למחלת ורידים בולטים

נכתב על ידי קליניקה סאן

[ הדפסת המאמר ]

כירורגי כלי דם, מומחים למחלות ורידים, מדווחים על עובדות מדאיגות. יותר ויותר נשים צעירות סובלות מורידים בולטים. נכון להיום, מרבית הנשים הסובלות מהתופעה אינן בנות 50-60 כמו בעבר, אלא בנות 35-40. ווריקוז (ורידים בולטים) הינה המחלה הנפוצה ביותר של כלי דם, אשר ממנה סובלים עד 30% מאוכלוסיה, לעתים אפילו בנות 17 ואף גברים.


גם אם לעתים נדמה כי מחלת ווריקוז אינה מסוכנת, זה לא ממש נכון, כיוון שיכולות להיות לה תוצאות מרחיקות לכת. אחד הסיבוכים המסוכנים של ורידים בולטים הינה היווצרות תסחיפי דם, אשר אף יכולים להיות קטלניים!


כיצד נוצרים ורידים בולטים? קיימות תיאוריות רבות בנושא. אמנם, כפי שאומרים רופאים, כאשר יש הרבה תיאוריות, הסיבה האמיתית אינה ברורה. הגרסה הנפוצה ביותר קשורה לתורשה: אם הורים סובלים מורידים בולטים, המחלה תופיע גם אצל הילדים והנכדים. לעתים המחלה לא נותנת שום סימן, אך מוקדם מדי לשמוח - עקב תורשתיות, המחלה יכולה להופיע בגלל כל דבר קטן.


מה משפיע על תפקוד מערכת כלי הדם? על תפקוד מערכת כלי דם משפיעים גורמים רבים: התכווצויות שריר הלב, התכווצויות שרירים אחרים, התרחבות בית החזה וכד'. כאשר אדם מבלה את רוב זמנו בישיבה או בעמידה, אחד הגורמים הנ"ל מתבטל ואז המחלה עלולה להתעורר.


כיצד מזהים את המחלה? יש סימנים שונים לתופעה זו. אלו יכולים להיות סימני ורידים על הירכיים או הרחבה מקומית של ורידים תת-עוריים, בצקות רגליים, כובד ועייפות. מנגנון התפתחות המחלה - חולשה מולדת של דפנות הוריד, השפעת חוסר-איזון הורמונלי, תוצאות של פגיעה. רופאים מניחים, כי מחלות כגון טחורים, פלטפוס, אוסתיאוכונדרוזיס גם יכולים להיגרם בעקבות חולשה מולדת של רקמות.


האם ניתן למנוע את המחלה? התרחבות וורידים זו מחלה המחייבת טיפול בה, אבל טוב יותר פשוט למנוע אותה! מיד עם הופעת הסימנים הראשונים למחלה - הופעת ורידים מורחבים באזור הירך או השוק, כתוצאה מעייפות רגליים מהירה, יש לפנות מיד למומחה לכלי דם.


ברפואה המודרנית קיימות שיטות בטוחות לחלוטין של טיפול בהרחבת כלי דם. המומחיות והידע שצברו רופאי קליניקה SUN מספקים בטיחות ומקצועיות מקסימליים. יתרה מזו, תודות לשיטות מתקדמות, הטיפולים הקיימים ברשת המרפאות, מאפשרים למטופל לא להפסיק את אורח החיים הרגיל. חשוב מאד - לתפוס את המחלה בזמן.


ניתן לקבל ייעוץ באחד משמונה סניפים של רשת מרפאות SUN הממוקמים בכל רחבי הארץ או דרך האתר של המרפאה.


רישום לייעוץ או קבלת מידע נוסף בטלפון 1-800-321-123, 03-6962984 וגם באתר המרפאה


http://www.sun-clinic.co.il/hebrew/ בקטגוריית "כירורגיית כלי דם".


http://www.sun-clinic.co.il/hebrew/9.html כלי דם - ורידים בולטים ודליות ברגליים.


 

אודות הכותב:


קליניקה "סאן" הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
הקליניקה עוסקת בפעילות אבחון וריפוי ב-9 תחומי רפואה: פרוקטולוגיה, כירורגיית כלי דם, אורולוגיה, סקסולוגיה, גניקולוגיה, מחלות עור, אורתופדיה, רפואה אסטתית וכירורגיה פלסטית.
סניפי הרשת פרוסים ב-8 ערים בישראל: תל-אביב, חיפה, אשדוד, ראשון-לציון, נתניה, באר-שבע, כרמיאל וירושלים.
ניתן לפנות אלינו בטלפון 1800-321-123 או באתר האינטרנט http://www.sun-clinic.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il