מאמרים - מכינה לעיצוב אופנה - הכניסה לעולם העיצוב הדפסה מאתר מאמרים

מכינה לעיצוב אופנה - הכניסה לעולם העיצוב

נכתב על ידי עופר ארט

[ הדפסת המאמר ]

מכינה לעיצוב אופנה - הכניסה לעולם העיצוב
מדוע מכינה לעיצוב אופנה - ובכן, עולמו של מעצב האופנה מאתגר ותחרותי. תלאות הדרך מתחילות עוד לפני הכניסה למוסדות הלימוד - רק המוכשרים והטובים ביותר זוכים להתקבל אליהם. לימודי עיצוב אופנה נחשבים פופולריים כבר שנים רבות, וכל מי שחוש האופנה טבוע בו פונה ללמוד את המקצוע הזוהר. כל שנה מאות של אנשים מוכשרים מנסים להתקבל לאחד מבתי הספר ללימודי עיצוב אופנה וכמובן, רק מעט מן המעט זוכים ללמוד בהם בסופו של דבר. בדורות עברו היה מספיק כישרון וחזון כדי להתקבל ללימודים של עיצוב אופנה, היום נדרש גם ידע שאדם לבדו לא יכול לרכוש. ואכן - אחוז ניכר מהניגשים לבחינות של בתי הספר לעיצוב אופנה עוברים קודם מכינה לעיצוב אופנה. מכינה לעיצוב אופנה מגדילה באופן ניכר את הסיכויים של הלומדים בה להתקבל ללימודי העיצוב הנחשקים.

--------------------------------------------------------------------------------
מכינה לעיצוב אופנה - כל מה שהסטודנט לעתיד צריך
לימודי עיצוב אופנה הם לימודים מאתגרים. סטודנטים של עיצוב אופנה מספרים על ימים עמוסים, לילות בלי שינה, מבחנים אין סוף ותחרות קשה. מכינה לעיצוב אופנה נותנת ללומדים בה את הכלים הדרושים לצלוח את הלימודים הקשים בעתיד, והעובדות מדברות בעד עצמן - מי שעבר מכינה לעיצוב אופנה צפוי להצליח בלימודים ועשוי להתעלות על סטודנטים אחרים, שלא עברו מכינה לעיצוב אופנה.

--------------------------------------------------------------------------------
במכינה לעיצוב אופנה עוברים מבחני מיון וראיונות דומים לכל אלו של מוסדות הלימוד הגבוהים. כך, כשיגיע רגע האמת יהיו המבחנים האמיתיים פשוטים והראיונות לא מאיימים.
כל בית ספר לעיצוב אופנה דורש תיק עבודות מקצועי. לרובנו אין את הכלים המקצועיים הנדרשים להכנת תיק עבודות שכזה, ואיננו יודעים אילו סקיצות ירשימו את הבוחנים ואילו לאו. במהלך מכינה לעיצוב אופנה תכינו תיק עבודות מרשים שיגדיל את סיכויי הכניסה שלכם ללימודים. מכינה לעיצוב אופנה טובה גם למי שהמקצוע לא בנפשו. לא מעט הם החולמים להיות מעצבי אופנה גדולים. אך חלום לחוד ומציאות לחוד. בכל שנה נרשמים לבתי הספר לעיצוב אופנה סטודנטים שפורשים עוד במהלך הסמסטר הראשון. כך, הם מפסידים כסף רב וזמן יקר. מכינה לעיצוב אופנה היא המקום, אפוא, להחליט האם עיצוב אופנה אכן זורם בדמכם.

--------------------------------------------------------------------------------
שימו לב !
מכינה לעיצוב אופנה ראויה צריכה להיות בקבוצות קטנות, לכן עוד לפני הרישום בררו כמה תלמידים הולכים להשתתף בה. כמות גדולה מדי של אנשים מקטינה את הסיכויים שלכם ללמוד ולהצליח. לפני הרישום אליה ודאו שיש ברשותכם זמן פנוי בשפע. אל תתחייבו לעבודה יום-יומית או ללימודים אחרים שכן בעת מכינה לעיצוב אופנה כרוכה בלימודים תובעניים, ומלבד העבודה בסדנה נדרשת גם עבודה מאומצת בבית. חבל שתרשמו, תכלו את מיטב זמנכם וכספכם ולא תפיקו מהמכינה את המרב. על אף יתרונותיה הברורים לא כול בוגר של מכינה לעיצוב אופנה מתקבל ללימודים בסופו של דבר. אל תתייאשו - על חלום אסור לוותר. מקצת המוסדות מציעים מכינות בחינם - עד שתתקבלו.

לפרטים נוספים: קווים המכון לעיצוב ואדריכלות

אודות הכותב:

מורה, מעצב , תואר ראשון בעיצוב , לומד לתואר שני עבוד במכון קווים לעיצוב פנים ואדריכלות http://www.cavim.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il